v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

Opticord ST-SC 62 , 5

Opticord ST-SC 62,5/125µ 3m
Kód: 99202591

125µ 3m
248,- 205,- bez DPH



Výrobce: Samsung
Záruka: 24 měsíců
P/N: 1212


do seznamu


Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Samsung
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt Opticord ST-SC 62 , 5 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Opticord ST-SC 62 , 5 mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o Opticord ST-SC 62 , 5 ?






callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


© Mironet.cz a.s.

Do kterého seznamu chcete přidat? Seznam A Seznam B