v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

Opticord LC-ST 62 , 5

Opticord LC-ST 62,5/125µ 1m
Kód: 99202603

125µ 1m
177,- 146,- bez DPH



Výrobce: Opticord
Záruka: 24 měsíců
P/N: 1240




Popis

Opticord LC-ST 62,5/125µ 1m


Optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem typu LC a na druhé konektorem typu ST. Kabel je duplexní - data tedy mohou být přenášena oběma směry najednou. Jedná se o 62,5/125µ specifikaci. Délka kabelu je 1 metr.







Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Opticord
Kabely
Konektor 1 LC
Konektor 2 ST
Stav zboží
Stav Jen nové
Délka
Délka 1 m


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt Opticord LC-ST 62 , 5 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Opticord LC-ST 62 , 5 mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o Opticord LC-ST 62 , 5 ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.