O státním svátku 28. 9. bude centrála v Praze 7 otevřena 9:30 - 18:00
v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

Opticord LC-ST 50

Opticord LC-ST 50/125µ 1m
Kód: 99202576


125µ 1m
517,- 427,- bez DPH



Výrobce: Opticord
Záruka: 24 měsíců
P/N: 1140




Popis

Opticord LC-ST 50/125µ 1m


Opticord LC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-ST 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.

Propustnost sítě použitím optických kabelů může být až desítky Gbps. Jejich velikost je poloviční oproti běžným metalickým kabelům. Jsou imunní proti rušení elektromagnetickým polem, může být bez jakéhokoliv ovlivnění veden v souběhu s instalací 230 V. V případě optických kabelů nehrozí riziko vzniku požáru přehřátím nebo vznikem jiskry.





Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Opticord
Kabely
Konektor 1 LC
Konektor 2 ST
Stav zboží
Stav Jen nové
Délka
Délka 1 m


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt Opticord LC-ST 50 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Opticord LC-ST 50 mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o Opticord LC-ST 50 ?




callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


© Mironet.cz a.s.