v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

Opticord LC-SC 09


Opticord LC-SC 09/125µ 1m
Kód: 99202556


125µ 1m
431,- 356,- bez DPH



Výrobce: Opticord
Záruka: 24 měsíců
P/N: 1050




Popis

Opticord LC-SC

Opticord LC-SC - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-SC 9/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.

Propustnost sítě použitím optických kabelů může být až desítky Gbps. Jejich velikost je poloviční oproti běžným metalickým kabelům. Jsou imunní proti rušení elektromagnetickým polem, může být bez jakéhokoliv ovlivnění veden v souběhu s instalací 230 V. V případě optických kabelů nehrozí riziko vzniku požáru přehřátím nebo vznikem jiskry.

ODKAZ NA STRÁNKY VÝROBCE

Part number: 1050





Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Opticord
Kabely
Konektor 1 LC
Konektor 2 SC
Stav zboží
Stav Jen nové
Délka
Délka 1 m


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt Opticord LC-SC 09 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Opticord LC-SC 09 mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o Opticord LC-SC 09 ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.