v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

Opticord LC-LC 62 , 5


Opticord LC-LC 62,5/125µ 2m
Kód: 99202599


125µ 2m
449,- 371,- bez DPH



Výrobce: OPTI
Záruka: 24 měsíců
P/N: 1231




Popis

Opticord optický kabel LC-LC 125µ 

Opticord optický kabel LC-LC 125µ - pod českou značkou Opticord se ukrývá instalační materiál pro datové a telekomunikační sítě. Ze sortimentu optických sítí má v sortimentu samonosné, univerzální a breakout optické kabely, patch cordy, pigtaily 10"/19", optické vany, kazety, rozvaděče, spojky, závěsy a kotvy. Z oblasti metalických částí zejména UTP/FTP kabely cat.5e/6, patch panely, konektory a zásuvky. Mezi velmi žádané produkty patří rovněž následující nástroje: konektorovací, zářezové, narážecí, stripovací, rozvaděče a příslušenství. 

Tento kabel nabízí precizní, přesný a prostorový digitální zvuk z domácího kina a stereo zařízení. Toto prémiové kvalitní optické vlákno významně snižuje zkreslení signálu a vzniká výjimečně čistý zvuk. Kvalitní opláštění nabízí maximální odolnost a nejnižší možnou ztrátu. Přesné leštěné optické zakončení dotváří kvalitu tohoto kabelu.

Parametry
:

Typ kabelu
 - optický
Typ koncovek - LC-LC 125µ 
Délka - 2m

ODKAZ NA STRÁNKY VÝROBCE

 





Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka OPTI
Stav zboží
Stav Jen nové
Délka
Délka 2 m


Diskuse

Výpis příspěvků:

Ze dne: 25.11.2014, 07:14
Předmět: fiber optic products supplier

Autor: joe smith

Dear friends, Have a nice day, I am glad to visit your website,ADCFIBER as a professional manufacturer, I would like to introduce our products. We are specialized in Fiber optic products,In the past 16 years, we devote our self on passive industry only and have achieved rich experience in this field. Our main products as follows . (1) Optic Active Component: DWDM SFP+ Transceiver,CWDM SFP+ Transceiver (2) Fiber patch cord -SC,LC .ST.FC.MPO ,OM3,0M4 , (3) Fiber Optic PLC splitter ,FBT splitter , Should you have any questions, contact me, let's talk details.
Odpovědět

Mironet
Ze dne: 25.11.2014, 09:20
Předmět: RE: fiber optic products supplier

Autor: Mironet - Kužel

Good morning Mr. Smith. May you send e-mail with information (pm@mironet.cz)? Thank you
Odpovědět



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt Opticord LC-LC 62 , 5 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Opticord LC-LC 62 , 5 mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o Opticord LC-LC 62 , 5 ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.