v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

Netgear 24xGbE , 2xSFP shared , SMART SWITCH , static routing , IPv6 , LAGs


Netgear 24xGbE, 2xSFP shared, SMART SWITCH, static routing, IPv6, LAGs
Kód: 99221930


4 593,- 3 796,- bez DPH
nyní výhodně i na splátky
dnes 459,- později 10x 459,-


Výrobce: Netgear
Záruka: doživotní
P/N: GS724T-300EUS




Popis

Řada produktů ProSafe je určena především pro použití v SMB, kde je zapotřebí vysoký výkon, odpovídající vlastnosti a velice jednoduchá správa. Díky 16 nebo 24 10/100/1000Mb/s portům budete mít k dispozici kompletní nabídku náročných aplikací, jakou jsou například VoIP, streamování multimédií, multicasting, nadstandardní zabezpečení a řada dalších.

Přepínače GS716T-200 a GS724T-300 vám nabídnou všechny důležité funkce, mezi něž patří ACL, 802.1x autentizace nebo pokročilé QoS. Našeho řešení s výhodou využijete v rozšiřující se podnikové síti, získáte maximální výkon a spolehlivost.

16 nebo 24 10/100/1000 portů nabízí maximální podporu pro přenos dat, díky SFP GBIC optickým rozhraním máte k dispozici nejvyšší výkon v rámci připojení na velkou vzdálenost.

Netgear Green

Až 70% úspora energie v porovnání s obdobnými zařízeními
Jakmile port není používán, automaticky je uspán
Pokud je kabel kratší než deset metrů, automaticky dochází ke snížení spotřeby
Inteligentní

Naše Smart produkty nabízejí kompletní nabídku funkcí řiditelných přepínačů, a přitom jsou dostupné za cenu běžných, neřiditelných. Sledovat můžete výkon, nastavovat porty, spravovat VLAN nebo například prioritizovat jednotlivé typy provozu.

Ideální pokročilé zabezpečení

Naše gigabitové přepínače nabízejí pokročilé vlastnosti pro maximální bezpečnost SMB. Jedná se například o autentizaci prostřednictvím 802.1x nebo ACL filtrování, díky němuž lze povolit či zakázat spojení podle MAC a IP adresy.

Network Protocol and Standards Compatibility

IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet
IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet
IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet
IEEE 802.3x full-duplex flow control
Interfaces

GS724T-300: 24 RJ-45 connectors for 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T (Auto Uplink on all ports)
GS716T-200: 16 RJ-45 connectors for 10BASE-T, 100BASE-TX and 1000BASE-T (Auto Uplink on all ports)
2 Dual Personality SFP slots for fiber Gigabit Ethernet modules
Administrative Switch Management

IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1W Rapid Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1S Multiple Spanning Tree Protocol
Auto-voice VLAN*
SNMPv1, v2c, v3
RFC 1213 MIB II
RFC 1643 Ethernet Interface MIB
RFC1493 Bridge MIB
Jumbo Frame Support (up to 9KB)
IEEE 802.1Q Tag VLAN
GS716T-200: 128 Static VLANs
GS724T-300: 128 Static VLANs
IEEE 802.1p (Class of Service)
DSCP - L3 QoS
Port-based ingress/egress rate limiting
IEEE 802.3ad static or dynamic link aggregration (LACP)
DHCP client function
Broadcast storm control
Port mirroring (many-to-one)
Port setting
Green features: Power saving by cable length (<10m). Power saving by auto power when link down
IGMP snooping v1/v2
IEEE 802.1x (RAIDUS)
Access control list (ACL) - MAC, IP
SNTP
IEEE 802.1ab LLDp
Protected ports**
HTTP and HTTPS
Auto denial-of-service (DoS) prevention
Syslog
Ping & traceroute
Web-based configuration, anywhere on the network
Smartwizard Discovery Utility program auto discovers devices (up to 254 agents/switches); set system configuration to each agent
Configuration backup/restore (easy to configure more than one switch)
Password access control
Firmware upgradeable
Support of Ehternet audio/video (EAV)*
Active Flow Control

Full-duplex IEEE 802.3x pause frame flow control
Half-duplex back-pressure control
Performance Specifications

Forwarding modes: Store-and-forward
Bandwidth: GS724T-300 = 48 Gbps, GS716T-200 = 32 Gbps
Network latency:
GS716T-200 average latency 4.5 us for 100 Mbps with 64 bytes
GS724T-300 average latency 4.5 us for 100 Mbps with 64 bytes
Buffer memory: 512 KB embedded memory per unit
Priority queues: 4
Priority queuing: Weighted Round Robin (WRR)
Address database size: 8,000 media access control (MAC) addresses per system
Addressing: 48-bit MAC address
Mean time between failures (MTBF):
- Waiting for ODM to complete the MTBF reports
Acoustic Noise:
- GS724T-300 = 34.4 dBA
- GS716T-200 = 33 dBA
LEDs

Unit: Power
Per port: Link, activity, speed, duplex
Power Supply

Maximum Power Consumption:
- GS716T-200 - 16.5W
- GS724T-300- 21.5W
100-240V AC/50-60 Hz universal input
Physical Specifications

Dimensions (h x w x d):
- GS716T-200: 43 x 440 x 205 mm (1.7 x 17.3 x 8 in)
- GS724T-300: 43 x 440 x 205 mm (1.7 x 17.3 x 8 in)
Weight:
- GS716T-200: 2.56 kg (5.64 lb)
- GS724T-300: 2.66 kg (5.86 lb)
Environmental Specifications

Operating temperature: 32° to 131°F (0° to 55° C)
Storage temperature: -4° to 158°F (-20° to 70° C)
Operating humidity: 90% maximum relative humidity, non-condensing
Storage humidity: 95% maximum relative humidity, non-condensing
Operating altitude: 10,000 ft (3,000 m) maximum
Storage altitude: 10,000 ft (3,000 m) maximum
Electromagnetic Compliance

CE mark, commercial
FCC Part 15 Class A
VCCI Class A
EN 55022 (CISPR 22)
EN 55024 (CISPR 24)
C-Tick
Safety Agency Approvals

UL listed (UL 1950)/cUL
IEC 950/EN 60950
CE mark, commercial
CUL 60950 (Listed)/EN 60950 (Low Voltage Directive)
CB
CCC
Modules

NETGEAR ProSafe AGM731F 1000BASE-SX SFP GBIC Module with LC connectors for 50um or 62.5um multi-mode fiber cable
NETGEAR ProSafe AGM732F Fiber 1000BASE-LX SFP GBIC Module with LC connectors for 9um single-mode fiber cable
NETGEAR ProSafe AGM733 Fiber 1000BASE-ZX SFP GBIC Module with LC connectors for 9um single-mode fiber cable
Warranty

NETGEAR Lifetime Warranty†
ProSupport Service Packs Available

OnCall 24x7, Category 1

PMB0331-100 (US)
PMB0331 (non-US)
XPressHW, Category 1

PRR0331
Package Contents

16- or 24-port Gigabit Smart Switch (GS716T or GS724T)
Rubber footpads
Power cord
Rack-mount kit
Smart Switch resource CD
Smart Switch installation guide
Warranty/support information card
Ordering Information

GS716T-200

North America: GS716T-200NA
Europe: GS716T-200EU
Asia & Japan: GS716T-200AJS
GS724T-300

North America: GS724T-300NA
Europe: GS724T-300EU
Asia & Japan: GS716T-200AJS
* EAV Support is provided through a Software License package. Please ask your Netgear Sales Representative for more details.

**To be available via free firmware upgrade

*Basic technical support provided for 90 days from date of purchase.

†Lifetime warranty for product purchased after 05/01/2007. For product purchased before 05/01/2007, warranty is 5 years.





Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Netgear
Vlastnosti
Max. přenosová rychlost 1000 Mbps
PoE (Power over Ethernet) Ne
Hmotnost
Hmotnost (g) 3600
Distribuce
Distribuce CZ
Stav zboží
Stav Jen nové
Rozhraní
10/100/1000Base-T 26
10/100Base-T 0
RJ-45 24
SFP 2
Rozměry
Hloubka (mm) 260
Šířka (mm) 440
Výška (mm) 43
Switch
Typ Rack
Vlastnosti
Počet portů 14
QoS (Quality of Service) Ano
Spravovatelnost (Smart switch, web manageable) Ano
VLAN Ano


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt Netgear 24xGbE , 2xSFP shared , SMART SWITCH , static routing , IPv6 , LAGs se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Netgear 24xGbE , 2xSFP shared , SMART SWITCH , static routing , IPv6 , LAGs mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o Netgear 24xGbE , 2xSFP shared , SMART SWITCH , static routing , IPv6 , LAGs ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.