Navigace Navigace NAITECH G1055

Největší IT e-shop v ČR
Naše filosofie: neprodáváme hračky, neprodáváme elektro, 20 let dodáváme informační technologie pro práci i zábavu. Jsme Mironet, největší český prodejce a výrobce počítačů vlastní značky a největší IT ryze specializovaný e-shop v ČR.
IT specialista
Chcete-li počítač, notebook nebo třeba chytrý telefon využít na 100% vybírejte u IT specialisty. Nejde jen o výběr produktu. Naučíme Vás přemýšlet i nad využitím, které by Vás jinak nenapadlo. S zázemím se i Vy stanete IT expertem. Více
500Kč nebo včas
Jistota termínu dodání: pokud Vám Mironet nedodá zboží v termínu, který zde uvádíme, vyplatíme Vám 500,-. Více

500Kč nebo včas
25 prodejen - 20 let
Poradíme, výrobek předvedeme a nastavíme přímo na našich prodejnách. Naše prodejny nejsou pouhé výdejny a náš servis není jen příjem reklamací. Za 20 let jsme zákazníky navykli na vyšší standard služeb. Mapa poboček.
Navigace Navigace NAITECH G1055 / 5,0"TFT TouchScreen / SD / 4GB  /
Výrobce:
P/N: G1050


Kód: 90402869
Navigace Navigace NAITECH G1055 / 5,0"TFT TouchScreen / SD / 4GB /
Tento produkt již bohužel není v nabídce. Vyberte si prosím jiný produkt z této kategorie.



K tomuto produktu získáte 1 dárek v hodnotě 967 Kč

Navigace NAITECH G1055

Nová GENERACE  Navigací. Velká dotyková obrazovka o velikosti 5"  13 cm ! ,Špičkové  rozlišení displeje pro přehrávání Filmů a prohlížení Fotografií, Volba z 20 Jazyků, navigace včetně Českého menu.

Obsahuje certifikát na mapy Česko, Rakousko, Německo, Holandsko,Polsko, Chorvatsko, Slovensko, Slovinsko, Švýcarsko, Lichtenštejnsko
+ 1 rok aktualizací zdarma od firmy Sygic

Ovládání navigace je opravdu velmi snadné, a to především díky použití širokoúhlého dotykového displeje s úhlopříčkou 5 palců a poměrem stran 16:9. Ten je aktivní, typu TFT, a tak ani za přímého slunce nebudete o údaje na něm ochuzeni. Nabídne antireflexní úpravu, zobrazí 65 000 barev 800 x 480

V boční části navigace je mini USB konektor , klasický 3,5 jack Audio, slot na SD kartu do 16GB a tlačítko reset . Konektor 3,5 mm je určen pro připojení sluchátek . Jednou z mnoha funkcí tohoto zařízení je i  MP3 přehrávač. Na zadní straně je mřížka hlasitého reproduktoru.

Energie, kterou dodává  baterie  vystačí na jedno nabití dle výrobce až na čtyři hodiny provozu.

Držák do automobilu najdeme v základním balení. Na předním skle drží pomocí přísavky, která nabídne velmi pevné uchycení, a tak se zařízení ani při větších nerovnostech nepohne.

Navigace Naitech není jen navigace, spojuje v sobě i další více či méně praktická zařízení. Potěšil nás MP3 a MP4 přehrávač, který nabídne jednoduché ovládání a možnost poslechu hudy. Hudební a Video soubory  je možné umístit na paměťovou kartu formátu micro MMC/SD.

Prohlížeč obrázků také potěší, digitální fotografie z vašeho fotoaparátu si můžete prohlédnout na výrazně větším displeji.Také funkce psaní zpráv, nebo nahrání TXT souboru je velice praktická na poznámky.

Balení obsahuje:

 1. Navigaci
 2. Autonabíječka
 3. Usb kabel
 4. Pevný držák do Auto na přední sklo
 5. Stručný manuál základních funkcí
 6. Stereo sluchátka
 8. Pamět 4GB





až nahoru
nahoru na záložky



Technické specifikace pro produkt Navigace Navigace NAITECH G1055 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Navigace Navigace NAITECH G1055 mají pouze informativní charakter.


Nalezli jste chybu v informaci o Navigace Navigace NAITECH G1055 ?


  

Diskuse - Navigace Navigace NAITECH G1055

  

Výpis příspěvků:

Předmět: Navigace NAITECH G1055
Ze dne: 08.02.2012, 19:45

Autor: tazatel

V popisu máte Funkce Bluetooth HF Ne, rozhraní Bluetooth Ne, ale na vyfoceném obrázku na hlavní straně má Vámi nabízená navigace (údajně tato) ikonu pro Bluetooth, neklamete náhodou případné zájemce?
Odpovědět

Předmět: RE: Navigace NAITECH G1055
Ze dne: 09.02.2012, 10:34

Autor: Mironet - Černý

Dobrý den, obrázek na úvodní straně má ilustrativní charakter, navigace bluetooth nemá.
Odpovědět

Předmět: dárek 959, připojení nabíječky
Ze dne: 29.05.2012, 22:08

Autor: František Uttl

Co obsahuje výše uvedená hodnota dárku Kč 959,--? Je nabíječka přímo součástí navigace, nebo je odpojitlná a je možnost nabíjet přes adaptér stejných hodnot ze sítě? Děkuji.
Odpovědět

Předmět: RE: dárek 959, připojení nabíječky
Ze dne: 30.05.2012, 12:21

Autor: Hladký - Mironet

Dobrý den, dárek je balík těchto map : Česko, Rakousko, Německo, Holandsko,Polsko, Slovensko, Slovinsko, Švýcarsko, Lichtenštejnsko.
Odpovědět



Nový příspěvek / Odpovědět
Jméno: *
E-mail: *
Předmět: *
Zde prosím zadejte kód z obrázku:  Zadejte číslo

Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt Navigace Navigace NAITECH G1055 :

až nahoru
nahoru na záložky