0
shop, který máte rádi
0 Kč

Váš košík je prázdný.

Mushkin Redline Lumina Black 64GB (2x32GB) 3200MHz

Mushkin Redline Lumina Black 64GB (2x32GB) 3200MHz / DDR4 / DIMM / PC4-25600 / CL16-18-18-38 / XMP / 1.35V
Kód: 92455880
oblíbené produkty do seznamu
hlídací pes hlídací pes
64GB (2x 32 GB) / DIMM DDR4 3200 MHz / Non-ECC, Podsvícené, Un-registered (un-buffered), XMP / AMP / Černá / 1.35V

Konfigurace pamětí (počet x kapacita)
Pracovní frekvence [MHz]

4 127 Kč
3 411 Kč bez DPH


Koupit na splátky
Dnes za 413 Kč - poté 10 x 413 Kč
Nakupte teď, plaťte později
Výrobce: Mushkin Záruka: 24 měsíců P/N: MLA4C320GJJM32GX2

Produkt je také dostupný v dalších variantách


Související produkty

Chladiče RAM
Mohlo by Vás zajímat
Popis
Určené pro herní nasazení


Operační paměti určené pro herní počítače představují moduly, které jsou zpravidla vybaveny alespoň jedním výkonnostním profilem XMP, AMP nebo EXPO. Pracovní frekvence těchto pamětí tak může být markantně vyšší, než určuje standard JEDEC. Tyto operační paměti nejčastěji disponují i pasivním chladičem, který je nejen krásným ozdobným prvkem, ale i funkční částí podílející se na chlazení. Díky dostupnosti mnoha barevných kombinací není problém zvolit přesně takový model pamětí, aby skvěle zapadly do barevné kombinace vaší sestavy.


Vhodné pro
Herní PC


Čtvrtá generace DDR pamětí


Paměť typu DDR4 ve srovnání s předchozí generací DDR3 nabízí nejen mnohem vyšší přenosové rychlosti a propustnost, ale je také o více než 40 % úspornější. To je důsledkem nižšího provozního napětí, které se u těchto pamětí snížilo na hodnotu od 1.2 do 1.4 V. Díky tomu lze u zařízení napájených baterií očekávat ještě delší výdrž. Stejně jako u předchozí generace pamětí DDR3, jsou i nové DDR4 dostupné ve dvou formátech. DIMM pro stolní počítače a menší SO-DIMM pro notebooky.


Typ modulů Typ pamětí Napájecí napětí
DIMM DDR4 1.35 V


Obří kapacita pro nejnáročnější nasazení


Obecně platí, že větší kapacita paměti znamená plynulejší chod počítače, operačního systému, programů i her. Tato operační paměť Mushkin Redline Lumina Black 64GB (2x32GB) 3200MHz nabídne celkově 64 GB v konfiguraci 2x 32 GB (počet modulů x kapacita modulu). Taková kapacita je již doslova obří, která je vhodná pro nejnáročnější aplikace pro úpravu fotografií, editaci videa, renderování, modelování a virtualizaci několika desítek strojů.

Princip: Operační paměť sekunduje procesoru, kterému dočasně slouží jako velmi rychlé úložiště pro spuštěný operační systém a data aktuálně používaných aplikací. Výběr vhodné kapacity operační paměti proto není radno podcenit.


Konfigurace pamětí Celková kapacita
2x 32 GB 64 GB


Nejrychlejší paměti pro nejvyšší výkon


Pracovní frekvence je po typu operační paměti druhý nejdůležitější údaj, který specifikuje, jak rychle bude schopna číst a zapisovat data. Platí, že rychlejší operační paměť je vždy výkonnější. Tato operační paměť Mushkin Redline Lumina Black 64GB (2x32GB) 3200MHz má pracovní frekvenci 3200 MHz, a řadí se tak mezi nejrychlejší moduly. Využití najde především u nadšenců do taktování a v herních počítačích. Výkon operační paměti je ovlivněn také časováním - čím nižší časování paměť má, tím vyšší výkon dokáže podat.


Pracovní frekvence Časování CL
3200 MHz 16


Pro použití bez omezení


Tato operační paměť má standardní výšku provedení. Nejedná se tedy o nízkoprofilové provedení! Znamená to tedy, že při osazování musíme počítat s prostorem přesahujícím klidně i 55 mm. Takovéto výšky dosahují pouze paměti s RGB osvětlením nebo extra vysokým pasivním chladičem. Ostatní moduly jsou o něco nižší. Ať už jde ale o kancelářský modul, herní modul, modul pro přetaktování či jen nejmodernější velkokapacitní modul do serveru - vždy je třeba s touto výškou počítat pro zvolení vhodného procesorového chladiče.


Nízký profil Chlazení Barva paměti / chladiče
Ne Pasivní chladič Černá
Funkce a technologie


Operační paměť disponuje mnoha funkcemi a pokročilými technologiemi. Podívejte se na souhrn, co vše ve výbavě operační paměti Mushkin Redline Lumina Black 64GB (2x32GB) 3200MHz najdete:


Non-ECC – jak už název napovídá - jde o typ pamětí, které nevyužívají technologii ECC. Tyto paměti tedy neumí zjistit (ani opravit) chybu, kdy dojde k náhodné změně bitu z 0 na 1 nebo naopak. Nejsou tedy vhodné pro provoz v serveru nebo pracovní stanici, která zpracovává důležitá data. Nicméně tento druh paměti obsahuje většina elektronických zařízení – notebooky, počítače, tablety, mobilní telefony atd. Nespornou výhodou je mnohem nižší cena v porovnání s ECC moduly.Podsvícení – tato operační paměť disponuje podsvícením pasivního chladiče. Díky tomu skvěle zapadne do vaší barevně sladěné herní sestavy a ve skříni s prosklenou bočnicí bude skvělým designovým prvkem. Některé operační paměti vybavené RGB podsvícením umějí za pomoci příslušného softwaru měnit barvu či kombinace barev včetně nastavení různých efektů, přesně podle vašich přání.Un-registered (un-buffered) – provedení operační paměti, které neobsahuje tzv. registr (neboli buffer). Paměťový řadič má přímý přístup do paměťových modulů bez jakýchkoli omezení. Toto provedení více zatěžuje paměťový řadič, a tak není možné osadit více paměťových modulů, jako v případě použití registrovaných pamětí. Tím je omezena i maximální možná kapacita operační paměti. Neregistrované paměti jsou určeny pro použití ve většině elektronických zařízení, jako jsou notebooky, počítače nebo levnější servery či pracovní stanice. Paměťové moduly nesou označení UDIMM. 

XMP (Extreme Memory Profile) – technologie od společnosti Intel, která „automaticky“ přetaktuje vaši operační paměť. Moduly operační paměti mají v sobě uložený předdefinovaný otestovaný XMP profil, který je výkonnější než ten standardní. Tento profil má nejčastěji vyšší frekvenci, nižší časování a někdy i upravené napětí. Aktivace se provádí jednoduše v prostředí BIOSu. Tuto technologii ocení všichni, kteří chtějí z pamětí vymáčknout maximální výkon.

Upozornění: Technologie XMP funguje i na platformě AMD, jen je označována jako AMP (AMD Memory Profile).

Parametry
Značka
Značka Mushkin

Určení a třída
Základní určení   Počítače
Bližší určení   Herní PC

Kapacita + konfigurace
Celková kapacita [GB]   64
Konfigurace pamětí (počet x kapacita)   2x 32 GB

Základní specifikace
Typ pamětí   DDR4
Typ modulů   DIMM
Pracovní frekvence [MHz]   3200

Pokročilé specifikace
Funkce   Non-ECC , Podsvícené , Un-registered (un-buffered) , XMP / AMP
Napětí [V]   1.35
Časování CL   16
Podporované časování CL16-18-18-38

Chlazení
Chladič   Pasivní chladič
Barva paměti (bez nebo i s chladičem) Černá
Nízký profil (Low Profile) Ne

Stav zboží
Stav zboží Jen novéDiskuse


Jméno: *
E-mail:
Předmět: *
Vyplněním emailové adresy dáváte souhlas se zpracováním tohoto osobního údaje za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz.
Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt Mushkin Redline Lumina Black 64GB (2x32GB) 3200MHz:

Technické specifikace pro produkt Mushkin Redline Lumina Black 64GB (2x32GB) 3200MHz se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Mushkin Redline Lumina Black 64GB (2x32GB) 3200MHz mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o Mushkin Redline Lumina Black 64GB (2x32GB) 3200MHz ?

Vyberte seznam

zobrazit Seznam