0
shop, který máte rádi
0 Kč

Váš košík je prázdný.

Mushkin Redline ECC Black 16GB (2x8GB) 3600MHz

Mushkin Redline ECC Black 16GB (2x8GB) 3600MHz / DDR4 / U-DIMM / CL16 / 1.4V / doprodej
Kód: 92459545
oblíbené produkty do seznamu
hlídací pes hlídací pes
16GB (2x 8 GB) / DIMM DDR4 3600 MHz / ECC / Černá / 1.4V

2 913 Kč
2 408 Kč bez DPH


Koupit na splátky
Dnes za 291 Kč - poté 10 x 291 Kč
Nakupte teď, plaťte později
Výrobce: Mushkin Záruka: 24 měsíců P/N: MRC4E360GKKP8GX2

Popis
Určené pro herní nasazení


Operační paměti určené pro herní počítače představují moduly, které jsou zpravidla vybaveny alespoň jedním výkonnostním profilem XMP, AMP nebo EXPO. Pracovní frekvence těchto pamětí tak může být markantně vyšší, než určuje standard JEDEC. Tyto operační paměti nejčastěji disponují i pasivním chladičem, který je nejen krásným ozdobným prvkem, ale i funkční částí podílející se na chlazení. Díky dostupnosti mnoha barevných kombinací není problém zvolit přesně takový model pamětí, aby skvěle zapadly do barevné kombinace vaší sestavy.


Vhodné pro
Herní PC


Čtvrtá generace DDR pamětí


Paměť typu DDR4 ve srovnání s předchozí generací DDR3 nabízí nejen mnohem vyšší přenosové rychlosti a propustnost, ale je také o více než 40 % úspornější. To je důsledkem nižšího provozního napětí, které se u těchto pamětí snížilo na hodnotu od 1.2 do 1.4 V. Díky tomu lze u zařízení napájených baterií očekávat ještě delší výdrž. Stejně jako u předchozí generace pamětí DDR3, jsou i nové DDR4 dostupné ve dvou formátech. DIMM pro stolní počítače a menší SO-DIMM pro notebooky.


Typ modulů Typ pamětí Napájecí napětí
DIMM DDR4 1.4 V


Vyšší kapacita pro univerzální použití


Obecně platí, že větší kapacita paměti znamená plynulejší chod počítače, operačního systému, programů i her. Tato operační paměť Mushkin Redline ECC Black 16GB (2x8GB) 3600MHz nabídne celkově 16 GB v konfiguraci 2x 8 GB (počet modulů x kapacita modulu). Taková kapacita je již dostatečně veliká i pro nejnáročnější kancelářskou práci, náročné aplikace pro úpravu fotografií nebo editaci videa a hlavně nekompromisní hraní nejnovějších her.

Princip: Operační paměť sekunduje procesoru, kterému dočasně slouží jako velmi rychlé úložiště pro spuštěný operační systém a data aktuálně používaných aplikací. Výběr vhodné kapacity operační paměti proto není radno podcenit.


Konfigurace pamětí Celková kapacita
2x 8 GB 16 GB


Nejrychlejší paměti pro nejvyšší výkon


Pracovní frekvence je po typu operační paměti druhý nejdůležitější údaj, který specifikuje, jak rychle bude schopna číst a zapisovat data. Platí, že rychlejší operační paměť je vždy výkonnější. Tato operační paměť Mushkin Redline ECC Black 16GB (2x8GB) 3600MHz má pracovní frekvenci 3600 MHz, a řadí se tak mezi nejrychlejší moduly. Využití najde především u nadšenců do taktování a v herních počítačích. Výkon operační paměti je ovlivněn také časováním - čím nižší časování paměť má, tím vyšší výkon dokáže podat.


Pracovní frekvence Režim zapojení pamětí Časování CL
3600 MHz Dual-Channel 16


Pro použití bez omezení


Tato operační paměť má standardní výšku provedení. Nejedná se tedy o nízkoprofilové provedení! Znamená to tedy, že při osazování musíme počítat s prostorem přesahujícím klidně i 55 mm. Takovéto výšky dosahují pouze paměti s RGB osvětlením nebo extra vysokým pasivním chladičem. Ostatní moduly jsou o něco nižší. Ať už jde ale o kancelářský modul, herní modul, modul pro přetaktování či jen nejmodernější velkokapacitní modul do serveru - vždy je třeba s touto výškou počítat pro zvolení vhodného procesorového chladiče.


Nízký profil Chlazení Barva paměti / chladiče
Ne Pasivní chladič Černá
Funkce a technologie


Operační paměť disponuje mnoha funkcemi a pokročilými technologiemi. Podívejte se na souhrn, co vše ve výbavě operační paměti Mushkin Redline ECC Black 16GB (2x8GB) 3600MHz najdete:


ECC – technologie, která umožňuje zjistit a opravit chybu, kdy dojde k náhodné změně bitu z 0 na 1 nebo naopak. S narůstající kapacitou jednotlivých paměťových modulů toto riziko stoupá. Taková změna v instrukci je nežádoucí a může mít dalekosáhlé následky. Jde ale o poměrně drahou technologii, proto se používá pouze u serverových počítačů nebo pracovních stanic, u kterých potřebujeme zachovat integritu dat.

Parametry
Značka
Značka Mushkin

Určení a třída
Základní určení   Počítače
Bližší určení   Herní PC

Kapacita + konfigurace
Celková kapacita [GB]   16
Konfigurace pamětí (počet x kapacita)   2x 8 GB

Základní specifikace
Typ pamětí   DDR4
Typ modulů   DIMM
Pracovní frekvence [MHz]   3600

Pokročilé specifikace
Funkce   ECC
Režim zapojení pamětí   Dual-Channel
Napětí [V]   1.4
Časování CL   16
Podporované časování CL16-19-19-39

Chlazení
Chladič   Pasivní chladič
Barva paměti (bez nebo i s chladičem) Černá
Nízký profil (Low Profile) Ne

Stav zboží
Stav zboží DoprodejDiskuse


Jméno: *
E-mail:
Předmět: *
Vyplněním emailové adresy dáváte souhlas se zpracováním tohoto osobního údaje za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz.
Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt Mushkin Redline ECC Black 16GB (2x8GB) 3600MHz:

Technické specifikace pro produkt Mushkin Redline ECC Black 16GB (2x8GB) 3600MHz se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Mushkin Redline ECC Black 16GB (2x8GB) 3600MHz mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o Mushkin Redline ECC Black 16GB (2x8GB) 3600MHz ?

Vyberte seznam

zobrazit Seznam