0
shop, který máte rádi
0 Kč

Váš košík je prázdný.

Mushkin Essentials 16GB (1x16GB) 3200MHz

Mushkin Essentials 16GB (1x16GB) 3200MHz / DDR4 / SO-DIMM / CL22 / 1.2V
Kód: 92459540
oblíbené produkty do seznamu
hlídací pes hlídací pes
16GB (1x 16 GB) / SO-DIMM DDR4 3200 MHz / Zelená / 1.2V

791 Kč
654 Kč bez DPH


Výrobce: Mushkin Záruka: 24 měsíců P/N: MES4S320NF16G

Popis
Kompaktní moduly


Tato operační paměť Mushkin Essentials 16GB (1x16GB) 3200MHz je určena pro použití v noteboocích. Využívá menší rozměr paměťového modulu označovaný jako SO-DIMM. Tuhle paměť lze díky svému rozměru použít i v dalších zařízeních. Například pro speciální mini-STX a mini-ITX základní desky, all-in-one a mini počítače atd. Pracovní frekvence těchto pamětí je definována rychlostním standardem JEDEC. Některé z pamětí ale mohou nabídnout i výkonnější profil XMP. Z důvodu zachování co nejmenší velikosti se u těchto modulů neosazuje pasivní chladič, který by zde byl jen jako designový doplněk.


Vhodné pro
Notebooky


Čtvrtá generace DDR pamětí


Paměť typu DDR4 ve srovnání s předchozí generací DDR3 nabízí nejen mnohem vyšší přenosové rychlosti a propustnost, ale je také o více než 40 % úspornější. To je důsledkem nižšího provozního napětí, které se u těchto pamětí snížilo na hodnotu od 1.2 do 1.4 V. Díky tomu lze u zařízení napájených baterií očekávat ještě delší výdrž. Stejně jako u předchozí generace pamětí DDR3, jsou i nové DDR4 dostupné ve dvou formátech. DIMM pro stolní počítače a menší SO-DIMM pro notebooky.


Typ modulů Typ pamětí Napájecí napětí
SO-DIMM DDR4 1.2 V


Vyšší kapacita pro univerzální použití


Obecně platí, že větší kapacita paměti znamená plynulejší chod počítače, operačního systému, programů i her. Tato operační paměť Mushkin Essentials 16GB (1x16GB) 3200MHz nabídne celkově 16 GB v konfiguraci 1x 16 GB (počet modulů x kapacita modulu). Taková kapacita je již dostatečně veliká i pro nejnáročnější kancelářskou práci, náročné aplikace pro úpravu fotografií nebo editaci videa a hlavně nekompromisní hraní nejnovějších her.

Princip: Operační paměť sekunduje procesoru, kterému dočasně slouží jako velmi rychlé úložiště pro spuštěný operační systém a data aktuálně používaných aplikací. Výběr vhodné kapacity operační paměti proto není radno podcenit.


Konfigurace pamětí Celková kapacita
1x 16 GB 16 GB


Nejrychlejší paměti pro nejvyšší výkon


Pracovní frekvence je po typu operační paměti druhý nejdůležitější údaj, který specifikuje, jak rychle bude schopna číst a zapisovat data. Platí, že rychlejší operační paměť je vždy výkonnější. Tato operační paměť Mushkin Essentials 16GB (1x16GB) 3200MHz má pracovní frekvenci 3200 MHz, a řadí se tak mezi nejrychlejší moduly. Využití najde především u nadšenců do taktování a v herních počítačích. Výkon operační paměti je ovlivněn také časováním - čím nižší časování paměť má, tím vyšší výkon dokáže podat.


Pracovní frekvence Časování CL
3200 MHz 22


Pro použití bez omezení


Tato operační paměť má standardní výšku provedení. Nejedná se tedy o nízkoprofilové provedení! Znamená to tedy, že při osazování musíme počítat s prostorem přesahujícím klidně i 55 mm. Takovéto výšky dosahují pouze paměti s RGB osvětlením nebo extra vysokým pasivním chladičem. Ostatní moduly jsou o něco nižší. Ať už jde ale o kancelářský modul, herní modul, modul pro přetaktování či jen nejmodernější velkokapacitní modul do serveru - vždy je třeba s touto výškou počítat pro zvolení vhodného procesorového chladiče.


Nízký profil Chlazení Barva paměti / chladiče
Ne Bez chladiče Zelená

Parametry
Značka
Značka Mushkin

Určení a třída
Základní určení   Notebooky
Bližší určení   Notebooky

Kapacita + konfigurace
Celková kapacita [GB]   16
Konfigurace pamětí (počet x kapacita)   1x 16 GB

Základní specifikace
Typ pamětí   DDR4
Typ modulů   SO-DIMM
Pracovní frekvence [MHz]   3200

Pokročilé specifikace
Napětí [V]   1.2
Časování CL   22

Chlazení
Chladič   Bez chladiče
Barva paměti (bez nebo i s chladičem) Zelená
Nízký profil (Low Profile) Ne

Stav zboží
Stav zboží Jen novéDiskuse


Jméno: *
E-mail:
Předmět: *
Vyplněním emailové adresy dáváte souhlas se zpracováním tohoto osobního údaje za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz.
Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt Mushkin Essentials 16GB (1x16GB) 3200MHz:

Technické specifikace pro produkt Mushkin Essentials 16GB (1x16GB) 3200MHz se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Mushkin Essentials 16GB (1x16GB) 3200MHz mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o Mushkin Essentials 16GB (1x16GB) 3200MHz ?

Vyberte seznam

zobrazit Seznam