Dne 22.1. bude centrála v Praze 7 uzavřena z důvodu probíhající inventury.
v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

MikroTik SFP modul S-3553LC20D


MikroTik SFP modul S-3553LC20D / SM / 20km / 1.25G
Kód: 91407242


SM / 20km / 1.25G
1 960,- 1 620,- bez DPH



Výrobce: Mikrotik
Záruka: 24 měsíců
P/N: S-35/53LC20D




Popis

MikroTik SFP modul S-3553LC20D


Pár optických modulů
s LC konektorem, pracují s vlnovou délkou 1310nm / 1550nm, jsou určeny pro použití do 20 km. Moduly jsou otestovány a výrobce garantuje plnou kompatibilitu s produkty RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN CCR1036-12G-4S. Moduly jsou taktéž kompatibilní s produkty jiných výrobců.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Formát: SFP

Rychlost: 1,25 G

Typ: SM

Vzdálenost: 20 km

Tx/Rx: 1310 nm, 1550 nm

Konektor: LC

Kompatibilita: RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN CCR1036-12G-4S





Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Mikrotik
Distribuce
Distribuce CZ
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt MikroTik SFP modul S-3553LC20D se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt MikroTik SFP modul S-3553LC20D mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o MikroTik SFP modul S-3553LC20D ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.