v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

LWL Patch Cord LC

LWL Patch Cord LC/SC 50/125µ 10,0m
Kód: 99202474

SC 50 / 125µ 10 , 0m
Tento produkt již bohužel není v nabídce. Vyberte si prosím jiný produkt z této kategorie.



Popis

Keyfeatures:
• cable specification: I-VH 2 x 1G
• Multimode
• connector: ceramic ferrule
• cladding: low smoke and zero halogen
• cable color: orange
• equip Zip Bag
• 10pcs. in Hardcoverbox
• each cable including measure protocoll
• OM2=50/125mµ OM1=62,5/125mµ

http://www.digital-data.info/english/index.php?NID=1




Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Equip
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt LWL Patch Cord LC se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt LWL Patch Cord LC mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o LWL Patch Cord LC ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.