0
shop, který máte rádi
0  Kč

Váš košík je prázdný.

Logitech G Saitek Pro Flight - Yoke System

Logitech G Saitek Pro Flight - Yoke System / ovládací páky a knipl pro letecké simulátory / doprodej
Kód: 96007267

ovládací páky a knipl pro letecké simulátory / doprodej
Tento produkt již bohužel není v nabídce. Vyberte si prosím jiný produkt z této kategorie.


oblíbené produkty do seznamu
hlídací pes hlídací pes

Popis

Logitech G Saitek Pro Flight - Yoke System


BERANY PROFESIONÁLNÍCH KVALIT
Precizní ložiska z opravdové oceli
Na rozdíl od jiných produktů na trhu jsou berany Logitech G Flight Yoke vybaveny odolným hřídelem z nerezavějící oceli s precizními ložisky pro plynulé, předvídatelné ovládání výškovky a křidélka. Ať už potřebujete ovládat osu zepředu dozadu, ze strany na stranu nebo vertikální osu, všechny ovládací prvky máte hezky při ruce. Integrované stopky jsou ideální pro načasování přiblížení, a pokud jsou všechny porty USB na vašem počítači obsazené, integrovaný USB rozbočovač poslouží jako dokovací stanice pro doplňkový hardware Logitech G Flight.
OVLADAČ PLYNU PROFESIONÁLNÍCH KVALIT
Odnímatelné, konfigurovatelné hlavice
Každý systém beranů Flight Yoke System je vybaven ovladačem plynu Flight Throttle Quadrant. Pro přesnější ovládání letounů s více motory jsou k dispozici doplňkové ovladače plynu, prodávané samostatně. Všechny páky jsou plně programovatelné a odnímatelné, což umožní konfiguraci libovolné kombinace plynu, klapek, směsi či náběhů vrtule. Jednoduše si uspořádejte hlavice pák do nejpříhodnější konfigurace a přiřaďte jim příkazy ze svého oblíbeného simulátoru. Zarážky pák – fyzické značky ukazující, kde dojde k aktivaci určité akce – usnadňují ovládání volnoběhu a brzdicích motorů vašeho letounu.


JEDNODUCHÁ INSTALACE

Úplně a zcela plug-and-play
Není třeba načítat ovladače nebo instalovat doplňkový software. Jednoduše připojte ovladač plynu k beranům pomocí kabelu PS/2, a poté berany připojte přímo k portu USB vašeho počítače PC nebo Mac. Spusťte simulační software dle své volby, nastavte ovládací prvky v nabídce možností softwaru a jste připraveni na svůj virtuální let. Pro pokročilejší nastavení a přizpůsobení si stáhněte software z naší webové stránky.75 PROGRAMOVATELNÝCH MOŽNOSTÍ
Software pro přizpůsobení je součástí dodávky
Jelikož jsou berany a ovladač plynu vybaveny 25 tlačítky a pozicemi přepínačů, je možné si tyto ovládací prvky vyladit a přizpůsobit dle svých potřeb. Pro potřeby programování si stáhněte ovladače a software, a začněte s přizpůsobováním. Berany jsou vybaveny přepínačem se třemi polohami, pomocí kterého můžete přepínat mezi třemi úplnými profily, snadno a rychle, s celkovým množstvím 75 nastavitelných ovládacích prvků.UPEVNĚNÍ POMOCÍ NASTAVITELNÝCH DRŽÁKŮ
Masivní upevňovací materiál přiložen
Berany Logitech G Flight Yoke a ovladač plynu Throttle Quadrant jsou vybaveny nastavitelnými upevňovacími úchytkami, které umožňují konfiguraci sady zcela dle vašich potřeb a uvážení. Na vršek stolu nebo zepředu – ovládací prvky si můžete bezpečně upevnit přesně tam, kam potřebujete.VYTVOŘTE SI MODULÁRNÍ KOKPIT
Součást kompletní systému
Systém beranů Logitech G Flight Yoke System byl navržen za účelem integrace s celou řadou produktů letecké simulace – k dispozici máte nesčetné množství volitelných konfigurací. Všechny simulační panely lze umístit na sebe nebo vedle sebe. Výškoměr nad kompas, variometr nalevo od radiokompasu…volba je na vás. Díky praktickým upevňovacím držákům budete mít konfiguraci své letecké simulační sestavy ve svých rukou, včetně robustních upevňovacích držáků ke stolu pro bezpečnou fixaci beranů a ovladače plynu.
Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Logitech
Barva
Barva černá
Provedení
Provedení Drátové
Rozhraní
Rozhraní USB
Stav zboží
Stav zboží Doprodej
Typ ovladače
Typ ovladače Joystick


Diskuse

Výpis příspěvků:Nový příspěvek / OdpovědětVyplněním emailové adresy dáváte souhlas se zpracováním tohoto osobního údaje za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz.
Technické specifikace pro produkt Logitech G Saitek Pro Flight - Yoke System se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Logitech G Saitek Pro Flight - Yoke System mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o Logitech G Saitek Pro Flight - Yoke System ?

Vyberte seznam

zobrazit Seznam