0
shop, který máte rádi
0 Kč

Váš košík je prázdný.

Kingston FURY Renegade Silver 32GB (2x 16GB) DDR5 6400MHz

Kingston FURY Renegade Silver 32GB (2x 16GB) DDR5 6400MHz / DIMM / CL32 / 1.4V / XMP
Kód: 92458260
oblíbené produkty do seznamu
hlídací pes hlídací pes
32GB (2x 16 GB) / DIMM DDR5 6400 MHz / On-Die ECC, Un-registered (un-buffered) / Stříbrná / 1.4V

3 585 Kč
2 963 Kč bez DPH


Koupit na splátky
Dnes za 358 Kč - poté 10 x 358 Kč
Nakupte teď, plaťte později
Výrobce: Kingston Záruka: 120 měsíců P/N: KF564C32RSK2-32

Produkt je také dostupný v dalších variantách


Související produkty

Chladiče RAM
Mohlo by Vás zajímat
Popis
Určené pro herní nasazení


Operační paměti určené pro herní počítače představují moduly, které jsou zpravidla vybaveny alespoň jedním výkonnostním profilem XMP, AMP nebo EXPO. Pracovní frekvence těchto pamětí tak může být markantně vyšší, než určuje standard JEDEC. Tyto operační paměti nejčastěji disponují i pasivním chladičem, který je nejen krásným ozdobným prvkem, ale i funkční částí podílející se na chlazení. Díky dostupnosti mnoha barevných kombinací není problém zvolit přesně takový model pamětí, aby skvěle zapadly do barevné kombinace vaší sestavy.


Vhodné pro
Herní PC


Nejmodernější paměť pro moderní systém


Operační paměť typu DDR5 přináší ve srovnání s předchozí generací DDR4 vyšší frekvence. Regulátor napětí je nově implementován přímo na samotné paměti, což by mělo přispět k lepšímu řízení spotřeby a zvýšení efektivity. Architektura pamětí DDR5 je nově navržena tak, aby pracovala ve dvoukanálovém režimu (2×32bit), což v praxi znamená zdvojnásobení efektivní šířky pásma a mnohem vyšší propustnost pamětí.

Stejně jako u předchozí generace pamětí DDR4, jsou i nové DDR5 dostupné ve dvou formátech. DIMM pro stolní počítače a menší SO-DIMM pro notebooky.Typ modulů Typ pamětí Napájecí napětí
DIMM DDR5 1.4 V


Vysoká kapacita pro těžké nasazení


Obecně platí, že větší kapacita paměti znamená plynulejší chod počítače, operačního systému, programů i her. Tato operační paměť Kingston FURY Renegade nabídne celkově 32 GB v konfiguraci 2x 16 GB (počet modulů x kapacita modulu). Taková kapacita je již ohromně veliká i pro nejnáročnější práci v aplikacích pro úpravu fotografií, editaci videa, renderování, modelování či virtualizaci několika strojů.

Princip: Operační paměť sekunduje procesoru, kterému dočasně slouží jako velmi rychlé úložiště pro spuštěný operační systém a data aktuálně používaných aplikací. Výběr vhodné kapacity operační paměti proto není radno podcenit.


Konfigurace pamětí Celková kapacita
2x 16 GB 32 GB


Pro použití bez omezení


Tato operační paměť má standardní výšku provedení. Nejedná se tedy o nízkoprofilové provedení! Znamená to tedy, že při osazování musíme počítat s prostorem přesahujícím klidně i 55 mm. Takovéto výšky dosahují pouze paměti s RGB osvětlením nebo extra vysokým pasivním chladičem. Ostatní moduly jsou o něco nižší. Ať už jde ale o kancelářský modul, herní modul, modul pro přetaktování či jen nejmodernější velkokapacitní modul do serveru - vždy je třeba s touto výškou počítat pro zvolení vhodného procesorového chladiče.


Nízký profil Chlazení Barva paměti / chladiče
Ne Pasivní chladič Stříbrná
Funkce a technologie


Operační paměť disponuje mnoha funkcemi a pokročilými technologiemi. Podívejte se na souhrn, co vše ve výbavě operační paměti Kingston FURY Renegade najdete:


 

On-Die ECC  – účelem technologie On-Die ECC je chránit integritu dat uložených v paměťových buňkách DRAM pamětí. Tato technologie chrání integritu dat tím, že opravuje bitové chyby vzniklé v čipu, čímž zvyšuje spolehlivost a snižuje počet datových defektů. Na rozdíl od klasické technologie ECC (Error Correction Code) tato nezjišťuje ani nebrání chybám, ke kterým dochází při přenosu dat mezi řadičem paměti a paměťovým modulem. Nejedná se tedy o plnohodnotnou technologii ECC, kterou znáte ze serverových paměťových modulů.
Un-registered (un-buffered) – provedení operační paměti, které neobsahuje tzv. registr (neboli buffer). Paměťový řadič má přímý přístup do paměťových modulů bez jakýchkoli omezení. Toto provedení více zatěžuje paměťový řadič, a tak není možné osadit více paměťových modulů, jako v případě použití registrovaných pamětí. Tím je omezena i maximální možná kapacita operační paměti. Neregistrované paměti jsou určeny pro použití ve většině elektronických zařízení, jako jsou notebooky, počítače nebo levnější servery či pracovní stanice. Paměťové moduly nesou označení UDIMM.

Parametry
Značka
Značka Kingston

Určení a třída
Základní určení   Počítače
Bližší určení   Herní PC

Kapacita + konfigurace
Celková kapacita [GB]   32
Konfigurace pamětí (počet x kapacita)   2x 16 GB

Základní specifikace
Typ pamětí   DDR5
Typ modulů   DIMM
Pracovní frekvence [MHz]   6400

Pokročilé specifikace
Funkce   On-Die ECC , Un-registered (un-buffered)
Napětí [V]   1.4
Časování CL   32
Podporované časování CL32-39-39

Chlazení
Chladič   Pasivní chladič
Barva paměti (bez nebo i s chladičem) Stříbrná
Nízký profil (Low Profile) Ne

Stav zboží
Stav zboží Jen novéDiskuse


Jméno: *
E-mail:
Předmět: *
Vyplněním emailové adresy dáváte souhlas se zpracováním tohoto osobního údaje za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz.
Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt Kingston FURY Renegade Silver 32GB (2x 16GB) DDR5 6400MHz:

Technické specifikace pro produkt Kingston FURY Renegade Silver 32GB (2x 16GB) DDR5 6400MHz se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Kingston FURY Renegade Silver 32GB (2x 16GB) DDR5 6400MHz mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o Kingston FURY Renegade Silver 32GB (2x 16GB) DDR5 6400MHz ?

Vyberte seznam

zobrazit Seznam