v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

JUPIO akumulátor pro notebooky DELL


JUPIO akumulátor pro notebooky DELL / YD165 series - Met. Grey  / 5200 mAh / 11.1V / 6 buněk
Kód: 98990463


YD165 series - Met. Grey / 5200 mAh / 11.1V / 6 buněk
Tento produkt již bohužel není v nabídce. Vyberte si prosím jiný produkt z této kategorie.



Popis

JUPIO akumulátor


JUPIO akumulátor pro notebooky DELL


Kapacita:
kapacita: 5200 mAh
Výstupní napětí: 11.1V
6 buněk

Náhrada za baterie:
Dell 0X217
Dell 1X793
Dell 310-4482
Dell 310-5195
Dell 312-0063
Dell 312-0068
Dell 312-0191
Dell 312-0309
Dell 312-0408
Dell 315-0084
Dell 3R305
Dell 451-10132
Dell 451-10194
Dell 4M010
Dell 4P894
Dell 6Y270
Dell BAT1194
Dell C1295
Dell C2603
Dell G2053A01
Dell J2178
Dell M9014
Dell U1544
Dell W1605
Dell YD165

Kompatibilní notebooky:
Dell Inspiron 500m Series
Dell Inspiron 510m
Dell Inspiron 600m Series
Dell Latitude D500 Series
Dell Latitude D505
Dell Latitude D510
Dell Latitude D520
Dell Latitude D530
Dell Latitude D600 Series
Dell Latitude D610
Dell Precision M20
Dell Precision Mobile Workstation M20







Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka JUPIO
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt JUPIO akumulátor pro notebooky DELL se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt JUPIO akumulátor pro notebooky DELL mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o JUPIO akumulátor pro notebooky DELL ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.