v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

JUPIO akumulátor pro notebooky DELL


JUPIO akumulátor pro notebooky DELL / GK479 series - Black *ULTRA* / 7800 mAh / 11.1V / 9 buněk
Kód: 98990623


GK479 series - Black *ULTRA* / 7800 mAh / 11.1V / 9 buněk
Tento produkt již bohužel není v nabídce. Vyberte si prosím jiný produkt z této kategorie.



Popis

JUPIO akumulátor


JUPIO akumulátor pro notebooky DELL 


Kapacita:
kapacita: 7800 mAh
Výstupní napětí: 11.1V
9 buněk

Náhrada za baterie:
Dell 0GR99
Dell 312-0504
Dell 312-0513
Dell 312-0518
Dell 312-0520
Dell 312-0575
Dell 312-0576
Dell 312-0577
Dell 312-0589
Dell 312-0590
Dell 312-0594
Dell 312-0595
Dell 451-10476
Dell 451-10477
Dell FK890
Dell FP282
Dell GK479
Dell GR995
Dell KG479
Dell NR222
Dell NR239
Dell TM980

Kompatibilní notebooky:
Dell Inspiron 1520
Dell Inspiron 1521
Dell Inspiron 1720
Dell Inspiron 1721
Dell Inspiron 530s
Dell Vostro 1500
Dell Vostro 1700





Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka JUPIO
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt JUPIO akumulátor pro notebooky DELL se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt JUPIO akumulátor pro notebooky DELL mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o JUPIO akumulátor pro notebooky DELL ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.