v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

JUPIO akumulátor pro notebooky Acer


JUPIO akumulátor pro notebooky Acer / UM08A31 series - Black *ULTRA PLUS* / 7800 mAh / 11.1V / 9 buněk
Kód: 98990602


UM08A31 series - Black *ULTRA PLUS* / 7800 mAh / 11.1V / 9 buněk
Tento produkt již bohužel není v nabídce. Vyberte si prosím jiný produkt z této kategorie.



Popis

JUPIO akumulátor


JUPIO akumulátor pro notebooky Acer


Kapacita:
kapacita: 7800 mAh
Výstupní napětí: 11.1V 
9 buněk

Náhrada za baterie:
Acer BT.00607.039
Acer BT.00607.042
Acer LC.BTP00.017
Acer LC.BTP00.018
Acer UM08A31
Acer UM08A51
Acer UM08A52
Acer UM08A52
Acer UM08A71
Acer UM08A72
Acer UM08A73
Acer UM08A74
Acer UM08B71
Acer UM08B72
Acer UM08B73
Acer UM08B74

Kompatibilní notebooky:
Acer Aspire One A110-1691
Acer Aspire One A110-1698
Acer Aspire One A110-1722
Acer Aspire One A110-1812
Acer Aspire One A110-1948
Acer Aspire One A110-AB
Acer Aspire One A110-AW
Acer Aspire One A110-BB
Acer Aspire One A110-BGB
Acer Aspire One A110L
Acer Aspire One A110X
Acer Aspire One A150-1049
Acer Aspire One A150-1249
Acer Aspire One A150-1382
Acer Aspire One A150-1447
Acer Aspire One A150-1493
Acer Aspire One A150-1532
Acer Aspire One A150-1570
Acer Aspire One A150-1983
Acer Aspire One A150-AB
Acer Aspire One A150-AB-1GB
Acer Aspire One A150-AW-1GB
Acer Aspire One A150-BB-1GB
Acer Aspire One A150-BB-512
Acer Aspire One A150-Bb1
Acer Aspire One A150-BGB
Acer Aspire One A150-BK1
Acer Aspire One A150-BW-1GB
Acer Aspire One A150-BW-512
Acer Aspire One A150L
Acer Aspire One A150X





Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka JUPIO
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt JUPIO akumulátor pro notebooky Acer se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt JUPIO akumulátor pro notebooky Acer mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o JUPIO akumulátor pro notebooky Acer ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.