v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

HP X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver


HP X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver
Kód: 91403034


24 899,- 20 578,- bez DPH
nyní výhodně i na splátky
dnes 2 490,- později 10x 2 490,-


Výrobce: Level One
Záruka: 24 měsíců
P/N: J9152A




Popis

HP X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver

HP X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver - 10-Gigabitový transceiver v SFP+. Podporuje 10-Gigabit LRM standard. Poskytuje 10-Gigabitové připojení s až 300m kabelem na modu multimode.

Transceiver je síťový prvek, který umožňuje překlad toku informací z jednoho typu sítě na typ jiný. Jméno tohoto prvku je odvozeno z anglických slov TRANSmitter a reCEIVER, jinak vysílač a přijímač. Jde o obvod, který v sobě sdružuje funkci vysílače a přijímače signálů, přenášených po daném typu kabelu. Pracuje jako jednobitový budič – přijímač.





Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Level One
Distribuce
Distribuce CZ
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt HP X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt HP X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o HP X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.