v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

HP ProCurve Gigabit SX-LC Mini-GBIC

HP ProCurve Gigabit SX-LC Mini-GBIC
Kód: 99221485


5 788,- 4 783,- bez DPH
nyní výhodně i na splátky
dnes 0,- později 24x 354,-


Výrobce: HP
Záruka: 24 měsíců, pro firmy 12 měsíců
P/N: J4858C




Popis

HP ProCurve Gigabit SX-LC Mini-GBIC

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-SX, IEEE82.3z. Duplexní LC konektor, pro multimódová vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro miniGBIC (SFP).


Specifikace:
  • Dosah 550m na vlákně 50/125um, dosah 250m na vlákně 62,5/125um.
  • Vlnová délka 850nm.
  • Duplexní LC konektor
  • Marže min. 8dB, max.13dB.
  • Vysílání VCSEL laser
  • Vysílací výkon min. -9dBm, max. -4dBm 
  • vysílací vlnová délka: typicky 850nm, spektrální šířka (RMS) 0,85nm, min. 820nm, max. 860nm
  • Splňuje ITU.T G.957 diagram
  • Příjem v rozsahu 760-860nm
  • Citlivost: -17dBm pro BER<1e-12. - Přenosová rychlost: 1,25 Gbaud
  • Napájení 3.3V
  • Připojení za chodu zařízení (Hot Pluggable)  






Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka HP
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt HP ProCurve Gigabit SX-LC Mini-GBIC se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt HP ProCurve Gigabit SX-LC Mini-GBIC mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o HP ProCurve Gigabit SX-LC Mini-GBIC ?




callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


© Mironet.cz a.s.