HP Designjet 111 Tray 24"

Největší IT e-shop v ČR
Naše filosofie: neprodáváme hračky, neprodáváme elektro, 20 let dodáváme informační technologie pro práci i zábavu. Jsme Mironet, největší český prodejce a výrobce počítačů vlastní značky a největší IT ryze specializovaný e-shop v ČR.
IT specialista
Chcete-li počítač, notebook nebo třeba chytrý telefon využít na 100% vybírejte u IT specialisty. Nejde jen o výběr produktu. Naučíme Vás přemýšlet i nad využitím, které by Vás jinak nenapadlo. S zázemím se i Vy stanete IT expertem. Více
500Kč nebo včas
Jistota termínu dodání: pokud Vám Mironet nedodá zboží v termínu, který zde uvádíme, vyplatíme Vám 500,-. Více

500Kč nebo včas
25 prodejen - 20 let
Poradíme, výrobek předvedeme a nastavíme přímo na našich prodejnách. Naše prodejny nejsou pouhé výdejny a náš servis není jen příjem reklamací. Za 20 let jsme zákazníky navykli na vyšší standard služeb. Mapa poboček.

HP Designjet 111 Tray 24" / A1+ / USB / paralel
Výrobce:
P/N: CQ533A#B19


Kód: 92001914
HP Designjet 111 Tray 24" / A1+ / USB / paralel
Tento produkt již bohužel není v nabídce. Vyberte si prosím jiný produkt z této kategorie.


.NAITECH MP3 Player MP-112/ 4GB / Display
NAITECH MP3 Player MP-112 NAITECH MP3 Player MP-112/ 4GB / Display ...více

Dárek za 121

K tomuto produktu získáte 1 dárek v hodnotě 121 Kč

Kancelářská tiskárna HP - DesignJet 111 24" se zásobníkem

Trápí vás, jak tisknout nadměrné tiskové úlohy za minimální cenu? Společnost HP přináší ideální řešení, které práci zajistí snadno, pohodlně a za rozumnou cenu. Jedná se o tiskárny řady HP Designjet 111 se zásobníkem – vaše všestranné řešení vysoce kvalitního tisku.

Nyní si můžete dovolit velkoformátový tisk společnosti HP i vy.
Přáli jste si někdy mít nástroje, které vám dopomohou k úspěchu, ať jste kdekoli? S touto nenáročnou velkoformátovou tiskárnou můžete tisknout nadměrné projekty v pohodlí vaší domácí kanceláře.
Nákup tiskárny řady HP Designjet 111 je finančně nenákladný a umožní vám tisknout špičkové plakáty a prezentace v ceně do 1 eura.
Neutrácejte své peníze za tisk projektů nebo úloh u specializované společnosti: tiskárny HP této série jsou skutečně dostupné a zajistí vám svobodu v podobě možnosti tisku ve vaší domácí kanceláři.

Praktická a kompaktní velkoformátová tiskárna HP
Zanechte v nových klientech a přísných profesorech trvající dojem: tiskněte nákresy plné ostrých a přesných podrobností nebo plakáty a prezentace zářící jasnými a živými barvami.
Tato tiskárna HP Designjet se hodí do každé domácí kanceláře. Díky šířce 1 m se jedná o nejmenší velkoformátovou tiskárnu na trhu.
Pokud spěcháte, abyste dodrželi termín, nechcete se zdržovat výměnou kazety nebo opravou zaseklého papíru; tiskárny HP Designjet 111 vám zajistí snadný, spolehlivý a neporuchový provoz, se kterým můžete počítat.

Snadno se používá.
Možnost tisku po klepnutí pravého tlačítka zajistí rychlé dokončení projektu a bezplatný nástroj HP Instant Printing vás zbaví probdělých nocí.
Spolehlivě se vypořádá s každou úlohou (tisk nadměrných plakátů, nákresů nebo prezentací až do formátu A1-size).
Díky pohodlné správě médií můžete dokumenty snadno dokončit tak, aby odpovídaly daným požadavkům: možnost tisku na listy nebo v kombinaci na jedné roli.
Díky fotografickým papírům HP vaše prezentace zaujme každého v místnosti; tisk za rozumnou cenu zajistí kancelářské papíry a papíry s povrchovou úpravou HP; papíry ColorPRO vám zajistí novou úroveň kvality.K HP Designjet 111 Tray 24" doporučujeme zakoupit
UNI COPY

UNI COPY

papír / A4 / 80g / 500 listů
více informací 96,- bez DPH
116,-
až nahoru
nahoru na záložkyTechnické specifikace pro produkt HP Designjet 111 Tray 24" se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt HP Designjet 111 Tray 24" mají pouze informativní charakter.


Nalezli jste chybu v informaci o HP Designjet 111 Tray 24" ?


  

Diskuse - HP Designjet 111 Tray 24"

  

Výpis příspěvků:

Předmět: Dotaz na tiskárny
Ze dne: 23.12.2010, 15:30

Autor: Václav Kristl

1) Chtěl bych se zeptat, v čem se liší tiskárny HP Designjet 111 Roll 24" a HP Designjet 111 Tray 24". 2) Chtěl bych se zeptat, zda je možno tyto tiskárny provozovat pouze s černou barvou. Máme podobnou tiskárnu A4 a ačkoliv netisneme barevně a máme všechny tisky nastaveny na ČB provoz, barevné náplně stále ubývají. Děkuji
Odpovědět

Předmět: RE: Dotaz na tiskárny
Ze dne: 26.12.2010, 15:58

Autor: Pullmann - Mironet

Dobrý den, zašlete prosím tento dotaz na email technickapodpora@mironet.cz
Odpovědět

Předmět: Podavač role
Ze dne: 28.12.2010, 09:37

Autor: Pavel Skalický

Dobrý den, je možné k této tiskárně dokoupit podavač role s řezačkou nebo opačně je možné k tiskárně s podavačem role dodat zásobník na listy papíru? Děkuji
Odpovědět

Předmět: RE: Podavač role
Ze dne: 05.01.2011, 17:23

Autor: Pullmann - Mironet

Dobrý den, obraťte se prosím s tímto dotazem na email PM@mironet.cz.
Odpovědět

Předmět: Ink.kazeta pro tuto tiskárnu
Ze dne: 27.03.2012, 09:51

Autor: DSK Praha, domy stavěné na klíč, spol. s r.o.

Dobrý den, tato tiskárna má černou kazetu HP č.82 (59 ml), ale v nabídce ji nevedete (jen č.10, ale ta má trochu jiné drážky a nepasuje tam), jste schopni ji dodat?
Odpovědět

Předmět: RE: Ink.kazeta pro tuto tiskárnu
Ze dne: 28.03.2012, 09:13

Autor: Mironet - Černý

Dobrý den, s dotazem se prosím obraťte na pm@mironet.cz
OdpovědětNový příspěvek / Odpovědět
Jméno: *
E-mail: *
Předmět: *
Zde prosím zadejte kód z obrázku:  Zadejte číslo

Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt HP Designjet 111 Tray 24" :

až nahoru
nahoru na záložky