v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

Gembird optický patch kabel SC-SC duplex MM 50

Gembird optický patch kabel SC-SC duplex MM 50/125 OM2 / oranžový / 2m
Kód: 95018084

125 OM2 / oranžový / 2m
506,- 418,- bez DPH



Výrobce: Gembird
Záruka: 24 měsíců
P/N: CFO-SCSC-OM2-2M




Popis

Gembird optický patch kabel SC-SC duplex MM 50/125 OM2 / oranžový / 2m

Duplexní multimodový optický kabel (50/125 OM2)
Ideální pro vysokorychlostní přenos dat s minimální ztrátou signálu
Integrovaný SC / SC-konektory pro snadné a spolehlivé připojení

Specifikace
Typ: Duplex Multimode
Vlákno: 50/125 (OM2)
Konektory: SC SC
Délka kabelu: 2 m
Vstupní útlum: <0,3 dB
Útlum odezvy:> 30 dB
Vložení-vytažení test konektoru (1000 krát) <0,3 dB
Interchange <0,2 dB




Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Gembird
Kabely
Konektor 1 SC
Konektor 2 SC
Stav zboží
Stav Jen nové
Délka
Délka 2 m


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt Gembird optický patch kabel SC-SC duplex MM 50 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Gembird optický patch kabel SC-SC duplex MM 50 mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o Gembird optický patch kabel SC-SC duplex MM 50 ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.