v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

Gembird optický patch kabel LC-LC duplex MM 50


Gembird optický patch kabel LC-LC duplex MM 50/125 OM2 / oranžový  /1m
Kód: 95018074


125 OM2 / oranžový / 1m
457,- 378,- bez DPH



Výrobce: Gembird
Záruka: 24 měsíců
P/N: CFO-LCLC-OM2-1M




Popis

Gembird optický patch kabel LC-LC duplex MM 50/125 OM2 / oranžový  /1m

Duplexnímultimodový optický kabel (50/125 OM2)
Ideální pro vysokorychlostní přenos dat s minimální ztrátou signálu
Integrovaný LC / LC-konektory pro snadné a spolehlivé připojení

Specifikace:
Typ: Duplex Multimode
Vlákno: 50/125 (OM2)
Konektory: LC LC
Délka kabelu: 2 m
Čistá hmotnost: 142 g
Vstupní útlum: <0,3 dB
Útlum odezvy:> 30 dB
Vložení-vytažení test konektoru (1000 krát) <0,3 dB
Interchange <0,2 dB




Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Gembird
Kabely
Konektor 1 LC
Konektor 2 LC
Stav zboží
Stav Jen nové
Délka
Délka 1 m


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt Gembird optický patch kabel LC-LC duplex MM 50 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Gembird optický patch kabel LC-LC duplex MM 50 mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o Gembird optický patch kabel LC-LC duplex MM 50 ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.