0
shop, který máte rádi
0 Kč

Váš košík je prázdný.

ESET PROTECT Entry On-Prem nebo Cloud, 5 stanic, 1 rok

ESET PROTECT Entry On-Prem nebo Cloud, 5 stanic, 1 rok
Kód: 93404268
oblíbené produkty do seznamu
hlídací pes hlídací pes

5 427 Kč
4 485 Kč bez DPH


Koupit na splátky
Dnes za 543 Kč - poté 10 x 543 Kč
Nakupte teď, plaťte později
Výrobce: Eset Záruka: 0 měsíců P/N: ESSBE005N1

Produkt je také dostupný v dalších variantách


Popis

ESET PROTECT Entry On-Prem , 5 stanic, 1 rok


 Ochrana pracovních stanic
Poskytuje robustní antivirovou a antispywarovou ochranu firemních počítačů. Pokročilá technologie ESET Live Grid obsahuje skenování založené na technologii cloud, která dokáže chránit zařízení bez čekání na aktualizaci virové databáze.
Ochrana mobilních zařízení

Zabezpečí mobilní zařízení s operačním systémem Android nejen před hrozbami na internetu, ale také před nechtěnými výdaji za podvodné hovory. Anti-Theft umožní zařízení po krádeži či ztrátě sledovat, lokalizovat a případně i vzdáleně promazat. U zařízení s iOS je možné vzdáleně vynutit používání jednotné bezpečnostní politiky, zamknout/ odemknout zařízení nebo smazat všechna uložená data.
 Ochrana virtualizovaného prostředí

Ať už používáte VMware nebo jiné řešení pro virtualizaci, můžete se spolehnout, že ESET virtuální stroje ochrání. S ESET Shared Local Cache v rámci virtuálního prostředí nedochází ke kontrole již jednou kontrolovaných souborů, což má za následek podstatné zvýšení rychlosti kontroly souborů.
 Ochrana file serverů

Prověřená antivirová a antispywarová ochrana s optimalizací na serverové operační systémy. ESET File Security spolehlivě ochrání všechny serverové soubory a důležité dokumenty.
 Firewall a antispam

Přináší ochranu koncových zařízení, založenou na 25 letech zkušeností v antivirovém průmyslu. Prověřený antivirus, personální firewall, kontrola obsahu webu, antispam a další pokročilé bezpečnostní funkce chrání vaši síť po celý den.
 Vzdálená správa
Pomocí nástroje vzdálené správy můžete spravovat všechny stanice (včetně virtuálních) a mobilní zařízení s nainstalovaným řešením ESET z jednoho místa. ESET Remote Administrator nabízí vzdálenou instalaci, aplikaci bezpečnostní politiky, vytváření reportů a mnoho dalších funkcí.Parametry
Značka
Značka Eset

Vlastnosti
Typ licence Elektronická
Počet zařízení 5
Platnost licence (roky) 1

Stav zboží
Stav zboží Jen novéDiskuse


Jméno: *
E-mail:
Předmět: *
Vyplněním emailové adresy dáváte souhlas se zpracováním tohoto osobního údaje za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz.
Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt ESET PROTECT Entry On-Prem nebo Cloud, 5 stanic, 1 rok:

Technické specifikace pro produkt ESET PROTECT Entry On-Prem nebo Cloud, 5 stanic, 1 rok se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt ESET PROTECT Entry On-Prem nebo Cloud, 5 stanic, 1 rok mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o ESET PROTECT Entry On-Prem nebo Cloud, 5 stanic, 1 rok ?

Vyberte seznam

zobrazit Seznam