0
shop, který máte rádi
0 Kč

Váš košík je prázdný.

EKWB EK-Quantum Reflection2 PC-O11D XL D5 PWM D-RGB - Screen Edition

EKWB EK-Quantum Reflection2 PC-O11D XL D5 PWM D-RGB - Screen Edition
Kód: 92463233
oblíbené produkty do seznamu
hlídací pes hlídací pes

14 945 Kč
12 352 Kč bez DPH


Koupit na splátky
Dnes za 1 495 Kč - poté 10 x 1 495 Kč
Nakupte teď, plaťte později
Výrobce: EKWB Záruka: 24 měsíců P/N: 3831109894316

Popis

EKWB EK-Quantum Reflection2 PC-O11D XL D5 PWM D-RGB - Screen EditionEK-Quantum Reflection2 PC-O11D XL D5 PWM D-RGB - Screen Edition je vlastní řešení zásobníku vodního chlazení, vedení a čerpadla, které hladce zapadá do přední části skříně a ukazuje krásnou 7" obrazovku IPS s hliníkovým rámem. Tento vodní kanál je také vybaven šesti inovativními porty push-in, které jsou dodávány s adaptéry se závitem G1/4”. Myšlenka spočívá v tom, že uživatelé mohou sestavit celý chladič + šroubení + trubky a pomocí těchto push-in adaptérů jej jednoduše zasunout do rozvodné desky.

S nainstalovanou distro deskou je maximální velikost radiátoru následující:
Nahoře: EK-Quantum Surface P360
Spodní část: EK-Quantum Surface X360
Boční strana: EK-Quantum Surface P360

Podpora EK-Matrix7
Matrix7 standardizuje rozměry výrobků, včetně polohy a vzdálenosti portů, takže montáž smyčky kapalinového chlazení je intuitivnější a jednodušší než kdykoli předtím. Distanční desky EK-Quantum Reflection2 se řídí standardem EK-Matrix7, což umožňuje jejich bezproblémovou integraci s vodními bloky GPU Vector2 a aktivními zadními deskami a radiátory Quantum Surface. To znamená, že strávíte méně času plánováním smyčky a ohýbáním trubek, zatímco konečný výsledek bude stále epická sestava.

Tato deska pro rozvod vody se dodává s velmi výkonným a přitom tichým originálním čerpadlem D5 řízeným PWM. Cílem bylo vytvořit produkt, který má dostatečný výkon, aby nabídl velkou spolehlivost a vynikající výkon s více bloky a chladiči a zároveň udržel hladinu hluku na minimu. Je vybaveno šesti inovativními porty push-in, které jsou dodávány s adaptéry s vnitřním závitem G1/4". Myšlenka spočívá v tom, že uživatelé mohou sestavit celý chladič + šroubení + trubky a pomocí těchto push-in adaptérů jej jednoduše zasunout do rozvodné desky. Součástí balení je speciální kovový držák, který slouží k montáži spodního radiátoru.

Toto pokročilé řešení vodních cest "vše v jednom", navržené tak, aby nabízelo jedinečnou estetiku a snadné použití, zahrnuje také čerpadlo, sítko, nádrž, jednoduchý montážní mechanismus a několik standardních průmyslových vstupů a výstupů se závitem G1/4". Umístění těchto vstupů a výstupů je sladěno tak, aby odpovídalo ostatním výrobkům EK a minimalizovalo počet ohybů, které musí uživatel při vytváření smyčky provést. Byl navržen tak, aby podporoval následujících pět komponent - jeden vodní blok CPU, jeden vodní blok GPU a tři chladiče.

Vodní okruh EK-Quantum Reflection2 PC-O11D XL D5 PWM D-RGB - Screen Edition byl navržen pro montáž na přední okno skříně O11D XL a elegantně zapadá do šasi LIAN LI O11D XL. Na přední straně se vyjímá krásná 7” obrazovka, která může zobrazovat cokoli, co si uživatel usmyslí, protože funguje jako sekundární monitor. Obrazovka Lumen má široké rozlišení SVGA 1024 x 600 pixelů. Jeho úhlopříčka je 7 palců, přičemž panel typu IPS zajišťuje vynikající pozorovací úhly a živé barvy. K počítači se připojuje prostřednictvím kabelu HDMI 2.0, který je součástí balení, a interního portu USB 2.0 typu A. Rám monitoru Lumen je vyroben technologií CNC z jednoho velkého kusu 20 mm silného hliníku, který je 195 mm dlouhý a 115 mm široký.

Adresovatelný pásek D-RGB LED se táhne po celé délce zařízení, zatímco eloxovaný černý hliníkový kryt skrývá nežádoucí hotspoty LED. Vestavěný adresovatelný LED pásek se připojuje k 5V headeru základní desky nebo k vyhrazenému řadiči D-RGB. Je také kompatibilní se softwarem MSI MYSTIC LIGHT SYNC, ASROCK POLYCHROME SYNC, ASUS AURA SYNC a GIGABYTE RGB FUSION 2 pro koordinovaný světelný efekt.

UPOZORNĚNÍ:

Kompatibilní s EK-Matrix7. Společnost EK doporučuje u radiátorů použít násuvné šroubení pro snadnější montáž. Rozvodné desky Quantum Reflection2 jsou navrženy kolem kování Quantum Torque a EK-Quantum Surface. Kompatibilní pouze s verzí Lian Li PC-O11D XL. Čerpadlo D5 je mazáno vodou a nesmí běžet nasucho, jinak může dojít k trvalému poškození ložisek. Oxid hlinitý uvedený ve specifikaci materiálů pro čerpadlo D5 není vystaven působení vody a je zcela bezpečný pro provoz v měděných/niklových smyčkách.

Specifikace:

Nádrž:
- Rozměry s připojeným čerpadlem (š x h x v): 215 x 80 x 472 mm
- Objem zásobníku: ~787 ml
- Počet D-RGB LED diod: 27
- Délka kabelu D-RGB: 800 mm
- Standardní 3pólový konektor D-RGB (+5V, data, blokováno, zem)

Technické specifikace motoru čerpadla:
- Motor: elektronicky komutovaný sférický motor
- Jmenovité napětí: 12V DC
- Spotřeba energie: 23 W
- Maximální tlaková výška: 3.9m
- Maximální průtok: 1500L/h
- Maximální teplota systému: 60°C
- Materiály:: Nerezová ocel, PPS-GF40, O-kroužky EPDM, oxid hlinitý, černé uhlí
- Napájecí konektor: SATA a 4kolíkový konektor PWM FAN

Technické specifikace obrazovky:

- Typ panelu: IPS
- Rozlišení: 1024 x 600px
- Úhlopříčka: 7”

Provozní režim:
- Pracovní cyklus PWM: ~ 20-100%
- Výchozí chování: pracuje při 100% pracovním cyklu, pokud není přítomen žádný zpětnovazební signál PWM

V balení:

- EK-Quantum Reflection2 PC-O11D XL D5 PWM D-RGB - Screen Edition
- Všechny potřebné montážní šrouby a spodní držák chladiče
- 6x adaptéry s vnitřním závitem
- 1x imbusový klíč 2,5 mm
- 1x 2mm imbusový klíč
- 1x víceúčelový imbusový klíč EK-Loop (6 mm, 8 mm, 9 mm)
- 13x poniklované mosazné zátky
- 13x Krytka momentové zástrčky EK-Quantum - černá
Parametry
Značka
Značka EKWB

Stav zboží
Stav zboží Jen novéDiskuse


Jméno: *
E-mail:
Předmět: *
Vyplněním emailové adresy dáváte souhlas se zpracováním tohoto osobního údaje za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz.
Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt EKWB EK-Quantum Reflection2 PC-O11D XL D5 PWM D-RGB - Screen Edition:

Technické specifikace pro produkt EKWB EK-Quantum Reflection2 PC-O11D XL D5 PWM D-RGB - Screen Edition se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt EKWB EK-Quantum Reflection2 PC-O11D XL D5 PWM D-RGB - Screen Edition mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o EKWB EK-Quantum Reflection2 PC-O11D XL D5 PWM D-RGB - Screen Edition ?

Vyberte seznam

zobrazit Seznam