v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

D-Link DMC-530SCE


D-Link DMC-530SCE / média konvertor / 10/100BaseTX na 100BaseFX (SC) Singlemode / 30km
Kód: 91405906


média konvertor / 10 / 100BaseTX na 100BaseFX (SC) Singlemode / 30km
5 052,- 4 176,- bez DPH
nyní výhodně i na splátky
dnes 505,- později 10x 505,-


Výrobce: D-Link
Záruka: 24 měsíců
P/N: DMC-530SC/E




Popis

D-Link DMC-530SC/E

Obecně
Typ zařízení Konvertor médií s optickými vlákny
Provedení Externí
Sítě
Technologie konektivity Kabelové
Typ kabeláže 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
Protokol datového spojení Ethernet, Fast Ethernet
Přenosová rychlost dat 100 Mbps
Max. přenosová vzdálenost 30 km
Indikátory stavu Port stav, Aktivita spojení, kolizní stav, přenosová rychlost portu, duplexní režim portu
Charakteristiky Plně duplexní schopnost, auto-sensing na zařízení, automatické vyjednávání, ulož a pošli dál
Rozšíření / Konektivita
Rozhraní 1 x Ethernet 10Base-T/ 100Base-TX - RJ-45 se zdířkami (female)
1 x Ethernet 100Base-FX - SC single mode se zdířkami (female) x 2
Různé
Odpovídající standardům Certifikovaný FCC třída B, C-Tick, VCCI Class B ITE
Napájení
Napájecí zařízení Externí napájecí adaptér
Rozměry a hmotnost
Šířka 8.8 cm
Hloubka 12 cm
Výška 2.5 cm
Parametry životního prostředí
Min provozní teplota 0 °C
Maximální provozní teplota 40 °C
Provozní rozsah vlhkosti 10 - 90%




Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka D-Link
Vlastnosti
Max. přenosová rychlost 100 Mbps
Rozhraní
SC Ano
Distribuce
Distribuce CZ
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt D-Link DMC-530SCE se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt D-Link DMC-530SCE mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o D-Link DMC-530SCE ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.