v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

D-Link DMC-300SCE


D-Link DMC-300SCE / média konvertor / 10/100BaseTX na 100BaseFX (SC) Multimode
Kód: 91405905


média konvertor / 10 / 100BaseTX na 100BaseFX (SC) Multimode
2 068,- 1 709,- bez DPH
nyní výhodně i na splátky
dnes 207,- později 10x 207,-


Výrobce: D-Link
Záruka: 24 měsíců
P/N: DMC-300SC/E




Popis

D-Link DMC-300SC/E

D-Link nabízí řadu Fast Ethernet konvertorů, s jejichž pomocí mohou být navzájem přizpůsobeny různé kabeláže v rámci jedné sítě, aby z ní bylo možné vytvořit jednu homogenní jednotku.

Budou-li pomocí konvertoru navzájem spojeny sítě se různými topologiemi, mohou spolu komunikovat, vyměňovat si data a mohou společně využívat většinou drahá periferní zařízení. Přitom může být příslušný konvertor zvolen vždy podle dané situace.

To je cenově velmi výhodná možnost, jak i nadále využít dosud používaná zařízení, např. přepínače. Lze tak zamezit novým drahým nákupům a může zůstat zachována principiální konstrukce sítě. I pokud jde o délku kabelů s optickými vlákny, nabízí firma D-Link bohatou škálu produktů.

Úseky vedení se skleněnými vlákny jsou velmi vhodné pro interní LAN spojení, protože kombinují bezporuchový přenos s vysokou bezpečností proti odposlechu.

  • DMC-300SC Fast Ethernet konvertor z 10/100 Mbit TP (RJ-45) na 100 Mbit FX (SC-Duplex)
  • FDX, max. 2 km, včetně napájecího adaptéru




Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka D-Link
Vlastnosti
Max. přenosová rychlost 100 Mbps
Rozhraní
SC Ano
Distribuce
Distribuce CZ
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt D-Link DMC-300SCE se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt D-Link DMC-300SCE mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o D-Link DMC-300SCE ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.