v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

D-Link DEM-431XT


D-Link DEM-431XT / 10GBase-SR SFP+ Transceiver / 80/300m
Kód: 95015023


10GBase-SR SFP+ Transceiver / 80 / 300m
8 319,- 6 875,- bez DPH
nyní výhodně i na splátky
dnes 832,- později 10x 832,-


Výrobce: D-Link
Záruka: 0 měsíců
P/N: DEM-431XT




Popis

D-Link DEM-431XT / 10GBase-SR SFP+ Transceiver / 80/300m

10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m
- Without DDM
- 80m: OM1 & OM2
- 300m: OM3




Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka D-Link
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt D-Link DEM-431XT se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt D-Link DEM-431XT mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o D-Link DEM-431XT ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.