v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

DIGITUS Optický patchkabel ST

DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 5m
Kód: 99600480

SC 62.5 / 125 5m
270,- 224,- bez DPH



Výrobce: Digitus
Záruka: 24 měsíců




Popis

Optický patchkabel ST/SC

- multimode
- 62.5/125 síla vlákna
- rychlost až 1Gbit/s
- délka 5m[ENG]

Optical patchcable ST/SC

- multimode
- 62.5/125
- 1Gbit/s




Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Digitus
Kabely
Konektor 1 ST
Konektor 2 SC
Stav zboží
Stav Jen nové
Délka
Délka 5 m


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt DIGITUS Optický patchkabel ST se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DIGITUS Optický patchkabel ST mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o DIGITUS Optický patchkabel ST ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.