v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

DIGITUS Optický patchkabel LC

DIGITUS Optický patchkabel LC/LC 62.5/125 2m
Kód: 91401577

LC 62.5 / 125 2m
165,- 136,- bez DPH



Výrobce: Nezatříděno
Záruka: 24 měsíců




Popis

Optický patchkabel typu LC/LC o délce 2m 

- multimode
- 62.5/125 síla vlákna
- rychlost až 1Gbit/s




Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Nezatříděno
Kabely
Konektor 1 LC
Konektor 2 LC
Stav zboží
Stav Jen nové
Délka
Délka 2 m
Související produkty
Produkty se slevou




Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt DIGITUS Optický patchkabel LC se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DIGITUS Optický patchkabel LC mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o DIGITUS Optický patchkabel LC ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.