Vážení zákazníci, v neděli 24. 6. bude centrální prodejna na Chodově zavřena z důvodu probíhající inventury. Děkujeme za pochopení.
v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord , SC to SC Singlemode 09

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m
Kód: 99600426

125 µ , Duplex Length 10m
Tento produkt již bohužel není v nabídce. Vyberte si prosím jiný produkt z této kategorie.



Popis

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC
Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m

Article number: DK-2922-10
EAN: 4016032248781

Description:

• SC / SC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Singlemode
• Duplex
• I-VH 2E9/125µ
• Halogen free cable
• 9/125µm fiber
• Fiber class OS 1
• Cable diameter 3mm
• Cable color yellow
• Single packed, with test report



[ENG]
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC
Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m

Article number: DK-2922-10
EAN: 4016032248781

Description:

• SC / SC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Singlemode
• Duplex
• I-VH 2E9/125µ
• Halogen free cable
• 9/125µm fiber
• Fiber class OS 1
• Cable diameter 3mm
• Cable color yellow
• Single packed, with test report



Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Digitus
Kabely
Konektor 1 SC
Konektor 2 SC
Stav zboží
Stav Jen nové
Délka
Délka 10 m


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt DIGITUS Fiber Optic Patch Cord , SC to SC Singlemode 09 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DIGITUS Fiber Optic Patch Cord , SC to SC Singlemode 09 mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o DIGITUS Fiber Optic Patch Cord , SC to SC Singlemode 09 ?






callcentrum@mironet.cz

Hráského 2231/25
148 00 Praha 4

1000x v ČR


© Mironet.cz a.s.

Do kterého seznamu chcete přidat? Seznam A Seznam B