v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord , LC to ST Singlemode 09

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m
Kód: 99600427

125 µ , Duplex Length 1m
281,- 232,- bez DPH



Výrobce: Digitus
Záruka: 24 měsíců
P/N: 4016032249337




Popis

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST
Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m

Article number: DK-2931-01
EAN: 4016032249337

Description:

• LC / ST Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Singlemode
• Duplex
• I-VH 2E9/125µ
• Halogen free cable
• 9/125µm fiber
• Fiber class OS 1
• Cable diameter 3mm
• Cable color yellow
• Single packed, with test report


[ENG]
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST
Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m

Article number: DK-2931-01
EAN: 4016032249337

Description:

• LC / ST Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Singlemode
• Duplex
• I-VH 2E9/125µ
• Halogen free cable
• 9/125µm fiber
• Fiber class OS 1
• Cable diameter 3mm
• Cable color yellow
• Single packed, with test report





Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Digitus
Kabely
Konektor 1 LC
Konektor 2 ST
Stav zboží
Stav Jen nové
Délka
Délka 1 m


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt DIGITUS Fiber Optic Patch Cord , LC to ST Singlemode 09 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DIGITUS Fiber Optic Patch Cord , LC to ST Singlemode 09 mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o DIGITUS Fiber Optic Patch Cord , LC to ST Singlemode 09 ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.