v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord , LC to SC , Singlemode 09


DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m
Kód: 99201577


125 µ , Duplex Length 2m
362,- 299,- bez DPH



Výrobce: Digitus
Záruka: 24 měsíců
P/N: DK-2932-02




Popis

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC / Singlemode 09/125 µ / Duplex / délka 2m

Digitus Fiber Optic Patch Cable - Optický kabel s duplexní komunikací a délkou 2m.

Specifikace:

Konektory: SC, LC
Typ kabelu: I-VH 2E9/125µ
Třída vlákna: OS1
Vlákno: 9/125µm 
-Singlemode
Délka kabelu: 2m





Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Digitus
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt DIGITUS Fiber Optic Patch Cord , LC to SC , Singlemode 09 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DIGITUS Fiber Optic Patch Cord , LC to SC , Singlemode 09 mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o DIGITUS Fiber Optic Patch Cord , LC to SC , Singlemode 09 ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.