v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord , LC to LCMultimode 50

100%
1 zak.
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m
Kód: 99600397

125 µ , Duplex Length 2m
292,- 241,- bez DPH



Výrobce: Digitus
Záruka: 24 měsíců
P/N: 4016032249054




Popis

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC
Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m

Article number: DK-2533-02
EAN: 4016032249054

Description:

• LC / LC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free cable
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 2
• Cable diameter 3mm
• Cable color orange
• Single packed, with test report
• Up to 1 Gbit Ethernet


[ENG]
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC
Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m

Article number: DK-2533-02
EAN: 4016032249054

Description:

• LC / LC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free cable
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 2
• Cable diameter 3mm
• Cable color orange
• Single packed, with test report
• Up to 1 Gbit Ethernet




Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Digitus
Kabely
Konektor 1 LC
Konektor 2 LC
Stav zboží
Stav Jen nové
Délka
Délka 2 m


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo




Uživatelské hodnocení

Průměrné hodnocení 100,00%. Hodnotil 1 zákazník. Zobrazujeme pouze hodnocení s vyplněným textem.

Heureka recenze

21.02.2016
Funguje bez problemu i na 10GB, vzhledem ke kratke delce nevadi ze je pouze OM2.
Hlavne ze je bez problemu a rychle k mani.
- jen OM2 - trochu "tlustsi"


Technické specifikace pro produkt DIGITUS Fiber Optic Patch Cord , LC to LCMultimode 50 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DIGITUS Fiber Optic Patch Cord , LC to LCMultimode 50 mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o DIGITUS Fiber Optic Patch Cord , LC to LCMultimode 50 ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.