Vážení zákazníci, naše prodejny dále fungují jako výdejny objednávek z e-shopu. Servis funguje v běžném provozu.
0
v košíku zboží za 0 Kč

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

DELL SFP+ modul

DELL SFP+ modul / 10Gbit / SR 850nm Wavelength / 300m / Reach - Kit
Kód: 91408636


10Gbit / SR 850nm Wavelength / 300m / Reach - Kit
-14% 4 365 Kč
3 758 Kč 3 106 Kč bez DPH
Nyní výhodně i na splátky


Výrobce: Dell
Záruka: 24 měsíců
P/N: 407-BBOU



do seznamu
Hlídací peshlídací pes

Popis


DELL SFP+ modul

Transceiver Dell SFP+ poskytuje konektivitu pro rozšiřování rozsahu sítě, je vybaven LC konektorem a poskytuje konektivitu 10GbE do vzdálenosti až 300 m. Modul je určen pro sloty podporující rychlost až 10Gbps.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Formát: SFP+

Rychlost: 10 Gbps

Typ: multi mode

Vzdálenost: max. 300 m

Tx/Rx: 850 nm

Konektor: LC duplex




Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Dell
Stav zboží
Stav zboží Jen nové, Bomba slevy


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět



Vyplněním emailové adresy dáváte souhlas se zpracováním tohoto osobního údaje za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz.




Technické specifikace pro produkt DELL SFP+ modul se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DELL SFP+ modul mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o DELL SFP+ modul ?






callcentrum@mironet.cz

8:00 – 19:15
Pondělí – Pátek

Počítače dětem

20 prodejen
7300 výdejen


© Mironet.cz a.s.

Do kterého seznamu chcete přidat? Seznam A Seznam B