Vážení zákazníci, naše prodejny dále fungují jako výdejny objednávek z e-shopu. Servis funguje v běžném provozu.
0
v košíku zboží za 0 Kč

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

DATACOM optický patchcord ST-SC 62.5

DATACOM optický patchcord ST-SC 62.5/125 MM / 1m / duplex
Kód: 95023485

125 MM / 1m / duplex
 
184 Kč 152 Kč bez DPH


Výrobce: DATACOM
Záruka: 24 měsíců
P/N: NOPDTC1046



do seznamu
Hlídací peshlídací pes

Popis

DATACOM optický patchcord ST-SC 62.5/125 MM / 1m / duplex

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

Specifikace:

  • Typ optického vlákna: MM
  • Průměr optického vlákna: 50 µm
  • Konektor 1: ST
  • Konektor 2: SC
  • Délka: 1 m



Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka DATACOM
Kabely
Konektor 1 ST
Konektor 2 SC
Stav zboží
Stav zboží Jen nové
Délka
Délka 1 m


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět



Vyplněním emailové adresy dáváte souhlas se zpracováním tohoto osobního údaje za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz.




Technické specifikace pro produkt DATACOM optický patchcord ST-SC 62.5 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DATACOM optický patchcord ST-SC 62.5 mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o DATACOM optický patchcord ST-SC 62.5 ?






callcentrum@mironet.cz

8:00 – 19:15
Pondělí – Pátek

Počítače dětem

20 prodejen
7300 výdejen


© Mironet.cz a.s.

Do kterého seznamu chcete přidat? Seznam A Seznam B