v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

DATACOM optický patchcord SC-SC 50

DATACOM optický patchcord SC-SC 50/125 MM / 1m / duplex
Kód: 95023443

125 MM / 1m / duplex
189,- 156,- bez DPH



Výrobce: DATACOM
Záruka: 24 měsíců
P/N: NOPDTC1019




Popis

DATACOM optický patchcord SC-SC 50/125 MM / 1m / duplex

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ optického vlákna: MM

Průměr optického vlákna: 50 µm

Konektor 1: SC

Konektor 2: SC

Délka: 1 m







Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka DATACOM
Kabely
Konektor 1 SC
Konektor 2 SC
Stav zboží
Stav Jen nové
Délka
Délka 1 m


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt DATACOM optický patchcord SC-SC 50 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DATACOM optický patchcord SC-SC 50 mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o DATACOM optický patchcord SC-SC 50 ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.