v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

DATACOM optický patchcord LC-LC 50

DATACOM optický patchcord LC-LC 50/125 MM / 3m / duplex
Kód: 95023471

125 MM / 3m / duplex
224,- 185,- bez DPH



Výrobce: DATACOM
Záruka: 24 měsíců
P/N: NOPDTC1027




Popis

DATACOM optický patchcord LC-LC 50/125 MM

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ optického vlákna: MM

Průměr optického vlákna: 50 µm

Konektor 1: LC

Konektor 2: LC

Délka: 3 m





Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka DATACOM
Kabely
Konektor 1 LC
Konektor 2 LC
Stav zboží
Stav Jen nové
Délka
Délka 3 m


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt DATACOM optický patchcord LC-LC 50 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DATACOM optický patchcord LC-LC 50 mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o DATACOM optický patchcord LC-LC 50 ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.