v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

Cisco MGBLH1

Cisco MGBLH1 / Gigabit Ethernet LH SFP Transceiver
Kód: 91404545


Gigabit Ethernet LH SFP Transceiver
3 551,- 2 935,- bez DPH
nyní výhodně i na splátky
dnes 0,- později 24x 217,-


Výrobce: Cisco
Záruka: 60 měsíců
P/N: MGBLH1




Popis

Cisco MGBLH1 


Obecně
Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC)
Provedení Modul plug-in
Sítě
Technologie konektivity Kabelové
Typ kabeláže 1000Base-LH
Protokol datového spojení Gigabit Ethernet
Přenosová rychlost dat 1 Gbps
Optická vlnová délka 1310 nm
Max. přenosová vzdálenost 40 km
Rozšíření / Konektivita
Rozhraní 1 x Ethernet 1000Base-LH - LC x 2
Kompatibilní sloty 1 x SFP (mini-GBIC)
Informace o kompatibilitě
Navrženo pro P/N:MGBBX1,MGBLH1/EU,MGBLH1-UK,MGBLX1,MGBSX1,MGBSX1-EU,MGBSX1-UK,MGBT1,MGBT1-EU,MGBT1-UK






Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Cisco
Distribuce
Distribuce CZ
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt Cisco MGBLH1 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Cisco MGBLH1 mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o Cisco MGBLH1 ?




callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


© Mironet.cz a.s.