v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

Cisco MGBBX1


Cisco MGBBX1 / Gigabit Ethernet BX SFP Transceiver
Kód: 91404546


Gigabit Ethernet BX SFP Transceiver
6 860,- 5 670,- bez DPH
nyní výhodně i na splátky
dnes 686,- později 10x 686,-


Výrobce: Cisco
Záruka: 60 měsíců
P/N: MGBBX1




Popis

Cisco MGBBX1


Obecně
Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC)
Provedení Modul plug-in
Sítě
Technologie konektivity Kabelové
Typ kabeláže 1000BASE-BX20-U
Protokol datového spojení Gigabit Ethernet
Přenosová rychlost dat 1 Gbps
Optická vlnová délka 1310 (TX) / 1490 (RX) nm
Max. přenosová vzdálenost 40 km
Rozšíření / Konektivita
Rozhraní 1 x Ethernet 1000Base-BX20-U - LC single mode
Kompatibilní sloty 1 x SFP (mini-GBIC)
Různé
Odpovídající standardům VCCI Class B ITE,CISPR 22 třída B,EN 60950,EN55022 třída B,FCC Part 15 B,EN 60825,IEC 60825-1,FDA
Rozměry a hmotnost
Šířka 1.3 cm
Hloubka 5.6 cm
Výška 0.9 cm
Váha 18 g
Parametry životního prostředí
Min provozní teplota 0 °C
Maximální provozní teplota 70 °C
Provozní rozsah vlhkosti 10 - 85%




Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Cisco
Distribuce
Distribuce CZ
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt Cisco MGBBX1 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Cisco MGBBX1 mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o Cisco MGBBX1 ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.