v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

Cisco GLC-FE-100FX-RGD=


Cisco GLC-FE-100FX-RGD= / Fast MM Rugged SFP / SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Kód: 91404789


Fast MM Rugged SFP / SFP (mini-GBIC) transceiver modul
5 448,- 4 503,- bez DPH
nyní výhodně i na splátky
dnes 545,- později 10x 545,-


Výrobce: Cisco
Záruka: 24 měsíců
P/N: GLC-FE-100FX-RGD=




Popis

Cisco GLC-FE-100FX-RGD


Obecně
Typ zařízení Transceiver modul SFP (mini-GBIC)
Provedení Modul plug-in
Sítě
Technologie konektivity Kabelové
Typ kabeláže 100Base-FX
Protokol datového spojení Fast Ethernet
Optická vlnová délka 1310 nm
Max. přenosová vzdálenost 2 km
Vyhovující standardům IEEE 802.3, IEEE 802.3ah
Rozšíření / Konektivita
Rozhraní 1 x Ethernet 100Base-FX - LC multi-mode x 2
Kompatibilní sloty 1 x SFP (mini-GBIC)
Rozměry a hmotnost
Šířka 1.34 cm
Hloubka 5.65 cm
Výška 8.5 mm
Záruka výrobce
Servis a podpora Záruka 90 dnů
Servis a podpora - podrobnosti Omezená záruka - 90 dní
Parametry životního prostředí
Min provozní teplota 0 °C
Maximální provozní teplota 50 °C
Informace o kompatibilitě
Navrženo pro Cisco Aironet 1522AG Lightweight Outdoor Mesh Access Point
Cisco Catalyst 2960-24LC-S, 2960-24PC-L, 2960-24PC-S, 2960-24TC, 2960-24TC-L, 2960-24TC-S, 2960-48PST-L, 2960-48PST-S, 2960-48T, 2960-48TC, 2960-48TC-L, 2960-48TC-S, 2960-8TC, 2960-8TC-S, 2960G-24TC, 2960G-48TC, 2960G-8TC, 2960S-24PD-L, 2960S-24PS-L, 2960S-24TD-L, 2960S-24TS-L, 2960S-24TS-S, 2960S-48FPD-L, 2960S-48FPS-L, 2960S-48LPD-L, 2960S-48LPS-L, 2960S-48TD-L, 2960S-48TS-L, 2960S-48TS-S




Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Cisco
Vlastnosti
Typ Konvertor
Provedení Interní
Anténa
Typ Ne
Výkon (dBi) 0
Rozhraní
SFP Ano
ST Ne
LC Ne
Rozhraní drátové
RJ11 Ne
Distribuce
Distribuce CZ
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt Cisco GLC-FE-100FX-RGD= se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Cisco GLC-FE-100FX-RGD= mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o Cisco GLC-FE-100FX-RGD= ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.