Úvod  >   (nezařazeno)
  • - podle značky
0 produktů

-


cena od: 0,-
do: 1,-
Naposledy
navštívené
Porovnejte
produkty
Řadit podle
Filtr:
značky - parametry - dostupnost

Bohužel nebyly nalezeny produkty

jít zpět
15 dalších ...
nahoru


Kdo by neznal mobilní telefony

Mobilní telefony v posledním desetiletí zaznamenaly nevídaný rozkvět. V dnešní době se pravděpodobně nenajde nikdo, kdo by o těchto přístrojích alespoň neslyšel. Mobilní telefony se v dnešní době staly prakticky součástí životního stylu.

Jak mobilní telefony fungují

Mobilní telefony pracují na stejném principu jako klasické telefonní přístroje, ovšem nabízejí výhodnou možnost použití na kterémkoli místě, bez nutnosti pevného připojení do sítě či být v blízkosti jiného zařízení (jako je tomu například u bezdrátového telefonu). Mobilní telefony pro svůj provoz tak potřebují pouze nabitou baterii a oblast pokrytou telefonním signálem, který je v dnešní době již na většině území nejen v České republice, ale i po celém světě.

Mobilní telefony dneška – několik zařízení v jednom balení

V minulosti byly mobilní telefony schopné pouze zřizovat telefonní hovory a zasílat krátké textové zprávy (zkráceně SMS). Postupem času se mobilní telefony staly víceúčelovými zařízeními a jejich vývoj stále nekončí. Běžně současné mobilní telefony nabízí navíc alespoň organizaci času (v podobě kalendáře, hodin, budíků, poznámek atp.), barevný displej, připojení k internetu či možnost přehrávání MP3 hudby. Většina přístrojů je vybavena slotem pro paměťové karty nebo velkým úložným prostorem přímo v telefonu a je tak možné zařízení používat jako MP3 přehrávače. Mobilní telefony jsou vybavovány i integrovanými fotoaparáty, které výrobci stále vylepšují a ty se tak stávají konkurencí pro digitální fotoaparáty. Výjimkou nejsou ani integrované GPS moduly, jejichž pomocí mobilní telefony snadno zastanou práci GPS navigace.

Mobilní telefony a jejich nabídka

Mironet Vám nabízí mobilní telefony nejrůznějších designů, schopností a typů. Kromě nabídky zahrnující klasické mobilní telefony (tj. zařízení s alfanumerickou klávesnicí pod displejem), můžete vybírat moderní dotykové mobilní telefony, zařízení výsuvné konstrukce nebo mobilní telefony typu véčko. Výběr nejvhodnějšího produktu Vám jistě usnadní možnost filtrovat mobilní telefony dle parametrů a výbavy. Samozřejmostí je nabídka příslušenství pro mobilní telefony, které naleznete v sekci příslušenství GPS, PDA, telefony.