Úvod  >   (nezařazeno)
  • - podle značky
0 produktů

-


cena od: 0,-
do: 1,-
Naposledy
navštívené
Porovnejte
produkty
Řadit podle
Filtr:
značky - parametry - dostupnost

Bohužel nebyly nalezeny produkty

jít zpět
15 dalších ...
nahoru


Xbox hry rozřazení

Xbox hry jsou u Mironetu děleny podle žánru do 8 kategorií. Dále si je můžete porovnat podle hodnocení, která tyto hry dostaly na dvou největších herních stránkách v České Republice. Xbox hry zde naleznete rozřazeny i podle věkové skupiny, pro kterou jsou doporučovány přímo výrobcem. Xbox hry jsou žádaným zbožím, a proto se je Mironet pokouší držet skladem v co největším rozsahu.

Co je potřeba k hraní Xbox her?

K hraní Xbox her budete potřebovat jen Xbox 360 konzoli, kterou si můžete u Mironetu vybrat v kategorii Xbox 360 konzole.

Xbox hry kategorie

Adventury jsou Xbox hry, kde hlavní hrdina prochází dlouhým příběhem a po cestě řeší nejrůznější úkoly. Důraz je v těchto hrách kladen na řešení velkých množství zápletek a hádanek. Akční Xbox hry se zaměřují na eliminaci nepřátelských cílů pomocí nejrůznějších druhů bojové techniky. Dětské Xbox hry jsou zaměřeny na ty nejmenší hráče, jsou zpravidla vyobrazeny roztomilou grafikou a mají velmi zábavnou herní náplň. RPG je druh Xbox hry, kde si hráč hraje na hrdinu a zpravidla se probíjí davy protivníků, aby splnil svůj úkol. Simulátory jsou Xbox hry, které se snaží co nejvíce přiblížit realitě a nabízejí simulace života, letadel, aut a podobně. Sportovní Xbox hry se zabývají sporty jako fotbal nebo hokej. Strategie jsou Xbox hry, ve kterých ovládáte velké skupiny objektů a s jejich pomocí dobýváte cizí území. Závodní Xbox hry jsou hry, kde budete závodit v mnoha autech na nejrůznějších tratích.